2 3 Последняя 

Всеукраїнська молодіжна конференція «Фізика. Наука. Життя»

Шановні студенти, курсанти, школярі та викладачі!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Всеукраїнської конференції «Фізика. Наука. Життя», що відбудеться 19-20 листопада 2020 року на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій за підтримки МОН та ІМЗО.

Основні напрямки роботи конференції

  1. Фізика та природничі науки
  2. Інформаційні технології у науці та освіті
  3. Фундаментальні дисципліни та військові технології
  4. Природничі науки та охорона довкілля
  5. «Актуальні проблеми викладання фундаментальних дисциплін при очному та дистанційному навчанні

Контактні дані:

konf.hnups@gmail.com

+380983575652    ,  +380663171948  Наталія Слабунова

+380672549759 , +380991181049   Ніна Годована

(Вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора)

 Термін подачі заявок та робіт: до 10 листопада 2020 року

Конференція буде проведена з дотриманням карантинних вимог – у разі дії обмежень на масові заходи може бути проведена в онлайн режимі, про що учасники будуть повідомлені додатково.


Відбулася сьома конференція «Фізика. Наука. Життя»

14 березня 2018 року у нашому коледжі відбулася сьома конференція «Фізика. Наука. Життя». В ній взяли участь представники 35 навчальних закладів Харківської області, у тому числі Харківського національного університету радіоелектроніки і Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, загальноосвітніх шкіл та коледжів.

 Пленарне засідання у форматі стендових доповідей супроводжувалося демонстраціями, виготовленими студентами та курсантами. Кожен учасник міг не тільки детально ознайомитися з роботами, але і взяти участь в експериментах. Ось короткий їх перелік: крапельниця Кельвіна та фонтан Герона, колектор сонячної енергії та левітатор води, саморобний кондиціонер та термоелектричний холодильник, трансформатор Тесла та годинник-пропелер, експерименти з магнітної левітації та магнітних властивостей речовини, з охолодження комп’ютерів та військової техніки, демонстрація фізичних принципів передачі зображення та роботи оповолоконних систем, застосування гіроскопічного ефекту в системах навігації, електронний екзаменатор та багато іншого…Збірник тез доповідей молодіжної науково-практичної конференції «ФІЗИКА. НАУКА. ЖИТТЯ - 2018»

Галерея (36 фото)

1 секція. «Фізика і природничі науки».

Після перерви робота конференції продовжилася за секціями.

1 секція. «Фізика і природничі науки».

Дуель на пушках Гауса, дослідження основ повітроплавання та сили Архімеда, проблеми астероїдно-кометної небезпеки, the Kepler mission стали предметом живого обговорення на цій секції. Особливо потрібно відзначити експериментальні роботи школярів Дворічанського ліцею та Височанської СЗОШ ім. О.Л. Пшенички.

Фотозвіт з роботи 1 секції

Галерея (10 фото)

2 секція. «Фізика та інформаційні технології».

Ця секція завжди привертає особливу увагу. На ній розглядалися питання фізичних основ ІКТ, таких, як твердотіла пам’ять та акустооптичні процесори, розробка та використання комп’ютерних програм в лабораторних роботах з фізики, і, нарешті, дослідження у галузі генетичних алгоритмів та методів навчання нейронних мереж.

Фотозвіт з роботи 2 секції

Галерея (13 фото)

3 секція. «Фізика та виробничі технології».

Основу цієї секції складають роботи студентів коледжів, які на практиці застосовують здобуті знання. Темами досліджень стали: застосування лазерів у медицині, визначення в’язкості та температури плавлення лікарських речовин, нанорегенераційне покриття, системи кондиціонування повітря.

Фотозвіт з роботи 3 секції

Галерея (16 фото)

4 секція. «Фізика та охорона довкілля».

Особливу увагу при обговоренні екологічних питань привертають питання альтернативних джерел енергії. Саме вони складали основу доповідей на четвертій секції: припливні та хвильові електростанції, теплові насоси та електромобілі. Виявилося, що навіть чорні діри та нанороботи мають відношення до сучасного або майбутнього енергозбереження.

Фотозвіт з роботи 4 секції

Галерея (17 фото)

Науково-практична конференція

8 грудня 2017 р.  Харківській гімназії № 83 відбулася науково-практична конференція "Фізика. Інформатика. Зв'язок." Студенти нашого коледжу взяли активну участь як у конференції, так і у виставці науково-технічної творчості.
     Доповідь Дмитра Богуславського та Кирила Галагана, присвячена проблемам охолодження комп'ютерів, а також доповідь Ольги Лико та Захара Стадніченко, яка висвітила фізичні принципи роботи оптоволоконних систем зв'язку, викликали зацікавленість у учасників конференції.
А як саме це відбувалося - дивіться у фотозвіті. 

Галерея (20 фото)

2 3 Последняя