2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Последняя

Проведення акредитаційної експертизи у коледжі

В середу 15 травня 2019 року  в Харківському коледжі Державного університету телекомунікацій розпочала роботу
експертна комісія освітньо- професійної  програми «Організація та експлуатація поштового зв’язку» зі спеціальності
172 «Телекомунікації та радіотехніка» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.
      Головою експертної комісії призначено Москальця Миколу Вадимовича, професора кафедри
інфокомунікаційної інженерії Харківського національного університету  радіоелектроніки,
доктора технічних наук, доцента. Членом експертної комісії  також призначено Дищука Леоніда Григоровича,
голову  циклової комісії телекомунікацій Коледжу радіоелектроніки, спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста.
      Серед всіх експертних  процедур в середу було розпочато  проведення комплексних контрольних робіт
з дисциплін програми. Проведення комплексних контрольних робіт (ККР) педагогічними працівниками
циклової комісії поштово-економічних дисциплін ХК ДУТ очолив голова експертної
комісії Москалець Микола Вадимович.
Експертна комісія ознайомлена з матеріально - технічною базою, бібліотекою коледжу, провела бесіди зі студентами
з навчально-професійної практики.

Галерея (10 фото)

новина від 15.05.2019

Обмін досвідом з німецькими колегами

В рамках поїздки з обміну досвідом «Нові способи розвитку соціальних навичок і управління конфліктами в професійно-технічних училищах та коледжах» делегації у складі представників трьох харківських коледжів (Соціально-економічний коледж, Житлово-комунальний коледж ХНУМГ імені  О.М.Бекетова, Харківський коледж  Державного університету телекомунікацій), керівників ГО ЦПР «Разом» відвідала Німеччину (м.Берлін).

Метою поїздки було не тільки обмінятися досвідом, а й перейняти найкращі практики для студентів і для фахівців, які працюють у сфері професійного навчання.

Делегація відвідала молодіжний навчальний центр JAZ (Берлін). Під час візиту, директор центру Герольд Мельцер ознайомив учасників з особливостями освітнього процесу в Центрі, показав навчально-виробничі комплекси. Зустріч завершилася спілкуванням із заступником окружного радника Департаменту у справах молоді та охорони здоров'я, паном Майклом Корнецкі.

Під час робочої зустрічі з представниками відділу професійно-практичної підготовки та профорієнтації Торгово-промислової палати (м.Берлін) учасники делегації обговорили особливості дуального освіти в Німеччині, позначили існуючі проблеми та вектор подальшого розвитку системи професійної освіти, а також можливі шляхи співпраці Берліна і Харкова, як міст-побратимів.

Програма також передбачала відвідування організації «SuedostEuropaKulture.V» (Берлін), керівник Ольга Пишель, яка працює в Україні з українськими проектами з 2015 р. Учасники поділилися досвідом побудови системи громадянського суспільства в Германії та ролі у цьому процесі неурядових громадських організацій. Українська делегація також мала можливість відвідати «Міжкультурний сад Rosendaft».

Галерея (4 фото)

новина від 14.05.2019

новина від 13.05.2019

Заходи до 33-річниці аварії на Чорнобильській АЕС

З метою вшанування пам’яті чорнобильської трагедії в Коледжі пройшли  класні години "Чорнобиль. Ми пам'ятаємо...". Також студенти коледжу взяли участь у художній виставі з нагоди 33-річниціаварії на ЧАЕС, яка відбулась на базі Харківського історичного музею імені Сумцова М.С.

Галерея (5 фото)

новина від 26.04.2019

До нас завітали наші друзі і партнери з ХНУВС

Курсанти факультету «Кібербезпеки» ХНУВС під керівництвом викладача Клімушкіна Петра Сергійовича розповіли студентам про переваги навчання в університеті, умови вступу, а також провели лекцію про ризики у кіберпросторі, засоби захисту інформації, профілактику кіберзлочинності.

Галерея (3 фото)

новина від 26.04.2019

Участь у міжвузівському фестивалі «Слобожанські зорі»

Студенти-актори студентського театрального гуртка «Мальви» Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій на фестивалі «Слобожанські зорі»