2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Последняя

Ретроспектива

«Коли вже закінчиться цей довгий навчальний рік?» Нарешті, це сталося! Яким він був для наших студентів – цікавим чи ні?

У вересні відбувся традиційний «Науковий пікнік», потім – «День зв’язківця», КВН, нове Положення про призначення стипендій, сесія і нарешті – Новий рік!

Після Дня закоханих та млинців на Масляну у студентів та викладачів вистачило сил на  організацію та проведення Всеукраїнської конференції «Фізика. Наука. Життя – 2017». Весняний настрій супроводжував весь другий семестр: на алеях Екопарку, в аудиторіях під час іспитів і навіть у нічній обсерваторії.

Галерея (24 фото)

новина від 13.07.2017

Екскурсія в обсерваторію

Вночі 6 червня 2017 року відбулася незвичайна астрономічна подія: зустрілися орбіти обсерваторії Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та студентів 1 курсу ХК ДУТ. Обсерваторія витримала! Трошки похитнулася земна вісь, але координати геодезичного знаку (50˚N) не змінилися. Навіть не весь «Граніт науки» згризли! Що зробить справжній студент, коли отримає доступ до сонячного годинника? Звичайно, спробує визначити час! А вночі? На цей випадок є ліхтарик!

Цієї ночі відстань від Землі до Юпітера складала близько 800 млн. км., отже в телескоп діаметром 40 см наші студенти разом з дівчатами фармацевтичного коледжу змогли побачити не лише саму планету, але і її супутники. На жаль, час спостереження був обмежений високою хмарністю. А ось поверхню Місяця і в бінокль, і в телескоп було видно чудово.

Старший науковий співробітник обсерваторії Генадій Петрович Марченко провів надзвичайно цікаву екскурсію. Неподалік від центрального входу у 2012 році встановлено пам’ятник харківським астрономам, які загинули під час окупації нашого міста. Ще одна маленька скульптура – модель Сонячної системи. І найцікавіше – це телескоп зі складною системою налаштувань у приміщенні з розсувним куполом. А наприкінці екскурсії Богдану Невинному навіть довірили зачинити купол.

Галерея (29 фото)

новина від 13.07.2017

Наші випускники і «Укрпошта»

Щомісяця «Укрпошта» визначає переможців серед відділень поштового зв’язку з якості обслуговування клієнтів. Особливо відзначилися працівники ВПЗ №3, яке у квітні і травні стало найкращим у Харківській області. Значна заслуга у цьому наших випускників – начальника відділення Соколової Олени Іванівни, заступника начальника Костюк Наталії Юріївни і оператора Хрупи Олени Сергіївни.

У Всеукраїнському рейтинговому списку ТОП-10 операторів з продажу послуги «Укрпошта експрес» є наші випускниці – працівники відділень поштового зв’язку міста Запоріжжя.

З листа директора ДД ПАТ «Укрпошта» В.Г.Гуляна видно, що наших випускників чекають і в Дніпропетровській області.

Галерея (6 фото)

новина від 12.07.2017

Випускний 2017

Галерея (87 фото)

новина від 03.07.2017

Зустріч випускників 1977 року випуску

10 червня в Харківському коледжі телекомунікацій відбувся день відчинених дверей. Після бесіди з абітурієнтами відбулася ще одна, незапланована зустріч. Колишні студенти Харківського електротехнікуму зв’язку 1977 випуску року зібралися відсвяткувати ювілей. Директор коледжу запросив їх на невелику екскурсію по кабінетах і лабораторіях, де пройшла студентська юність сьогоднішніх зв’язківців.

Виявилося, що у приміщенні нинішньої актової зали 40 років тому проходили заняття з фізкультури. А у нинішній спортивній залі були слюсарна майстерня, в кабінеті охорони праці – лабораторія телеграфії… Гості переглянули презентацію, присвячену історії та сучасності коледжу. І на першому ж слайді впізнали своїх однокурсників: Ірину Тузман, Миколу Щербака, Олега Лебедкіна.

Випускники пригадували своїх викладачів і з’ясували, що в коледжі й досі працюють Олександр Федорович Кривошапов, Анатолій Петрович Моренко, Михайло Іванович Осадчий, Олександр Степанович Олешко, які вели у них заняття в ті роки. Наприкінці зустрічі колишні студенти виразили щиру подяку та залишили теплі відгуки у пам’ятній книзі.

Галерея (19 фото)

новина від 15.06.2017