2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Последняя 

Старт тренінгів в рамках проекту "Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди"

В рамках проекту "Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди", який реалізується в Харківському коледжі  Державного університету телекомунікацій за підтримки Харківської обласної Державної адміністрації, Міністерства закордонних справ Німеччини сьогодні в Коледжі проходить перший тренінг зі студентами групи К-01.

Керівник ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» Кліменко Ольга  та керівник проекту Лукаш Олена  підготували для студентів  інтерактивне спілкування,  рухливі  ігри, активні вправи. Формат тренінгу  виявився  незвичайно захопливим для всіх його учасників.

Галерея (5 фото)


новина від 12.09.2018

Правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

   Загальнонаціональний  право​просвітницький  проект  «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

   Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

   В рамках участі у проекті «Я МАЮ ПРАВО​!», в Коледжі пройшли лекції від спеціалістів Головного територіального управління юстиції у Харківській області.  Так, Котляр  Г.О., головний спеціаліст відділу  взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, провела для студентів ІІ та ІІІ курсів Коледжу лекції на тему: «Як протидіяти домашньому насильству»,  «Протидія боулінгу серед дітей»,  «Не знаєш як вирішити спір?»,  «Отримуй аліменти»,  «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі стягнення аліментів».

Галерея (3 фото)


новина від 07.09.2018

«Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди»

    В рамках підготовки до виконання проекту "Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди", який реалізовуватиметься в нашому Коледжі за підтримки Харківської обласної Державної адміністрації, Міністерства закордонних справ Німеччини до Коледжу завітали керівник ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» Кліменко Ольга і керівник проекту Лукаш Олена.  Під час організаційної зустрічі зі студентами І курсу обговорили організаційні питання реалізації проекту в Коледжі.

    Основною метою проекту «Шлях до порозуміння» є:
- Навчання молоді навичкам: медіації, ефективної взаємодії, ненасильницької комунікації, конструктивному вирішенню конфліктів і миротворчості.
- Створення Служб Примирення, в яких однолітки самі будуть підтримувати один одного, під менторством досвідчених, кваліфікованих фахівців.
 
  Переконані, що в умовах сучасного полі культурного світу створення безконфліктного освітнього середовища, запровадження медіації не тільки дозволить гармонізувати атмосферу у студентському колективі, але й сприятиме розвитку психологічної компетенції та життєвих навичок виходу із конфлікту та комунікативності студентів-медіаторів. І чим більше буде таких студентів, тим більш толерантнішим, розвиненішим та компетентнішим буде майбутнє покоління молодих українців

Галерея (4 фото)


новина від 07.09.2018


новина від 01.09.2018

Щиро вітаємо зі святом!


новина від 23.08.2018

З Днем Державного прапора України !

Студенти Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій взяли участь в урочистих заходах до Дня Державного прапора України, що відбулися на Майдані Конституції .

Галерея (3 фото)


новина від 23.08.2018

Переваги навчання в Харківському коледжі Державного університету телекомунікацій

Сьогодні багатьох батьків турбує питання вибору їхніх дітей, які навчаються в 9-му класі, де продовжити навчання: у школі чи вступати до коледжу? Зробити правильний вибір дуже важливо, адже він може стати вирішальним для майбутнього дитини.

Більшість учнів та їхніх батьків не наважується залишити стіни школи після 9-го класу тільки тому, що існують певні стереотипи щодо закладів освіти І-ІІ  рівнів акредитації та малу поінформованість про освітній  процес у коледжах. Хоча здобуття атестату саме в коледжі має велику кількість переваг, які допомагають випускникам зробити правильний  вибір на  шляху подальшої  освіти у закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації (інститути, університети та ін.).

У величезної кількості професіоналів, що досягли висот у кар'єрі й зробили своє ім'я авторитетним, освітній шлях починався  саме з коледжу.

Однією з найголовніших переваг є те, що студенти коледжів мають можливість отримати професію набагато раніше, ніж однолітки, що залишаються вчитися в школі.Ще будучи зовсім юним, підліток входить у світ своєї професії, адаптується до неї, осмислює правильність вибору. Таким чином, в 15-16 років він вже робить перші кроки у своїй кар'єрі.

Велике значення в процесі навчання приділяється практиці – студенти отримують знання і навички, необхідні в подальшій  роботі. Практиці студентів присвячується 60% навчального часу і проходять вони її на профільних підприємствах і організаціях, набуваючи таким чином професійну компетентность. А це за умови жорстокої конкуренції на ринку праці – неабияк важливо. Адже в той час, як магістри лише закінчують навчання, випускник коледжу вже має реальний трудовий досвід, який для роботодавця важить більше, ніж освітньо–кваліфікаційний рівень найманого працівника.

 На відміну від школярів, які закінчивши 11 класів у 18 років мають лише атестат про повну середню освіту, студенти коледжів мають у такому ж віці й атестат про повну середню освіту, й диплом молодшого спеціаліста. А якщо після закінчення навчання вони обирають спеціальність, за якою вчилися в коледжі, термін їх навчання в університеті буде коротший, ніж у решти студентів  (мають право вступати   одразу на 2-й чи 3-й курс).І що важливо,вони вже свідомо обирають професію і мають впевненість у правильності свого вибору.

 Студенти коледжу навчаються у звичному їм ритмі, але вже за новими стандартами: з парами, семінарськими та практичними заняттями і сесією.

До того ж бути студентом в такому юному віці - привід для гордості, а якщо до того ж студент отримує стипендію, це додає йому впевненості та робить  більш дорослим у своїх же очах, вчить  розпоряджатися своїми грошима і цінувати зароблене.

Студентське суспільне життя в коледжі зазвичай досить насичене цікавими заходами: екскурсії на телебачення, на профільні підприємства, відвідування Музею телебачення у м. Києві, участь у міжвузівських квестах, змаганнях, програмах академічної мобільності, волонтерська діяльність та багато інших цікавих заходів.

Харківський коледж Державного університету телекомунікацій має  зручне  розташування.  Знаходиться у самому  центрі  Харкова, між станціями  метро «Майдан Конституції» та «Проспект Гагаріна».

Запрошуємо на навчання випускників 9-х, 11-х класів.

Харківський коледж Державного університету телекомунікацій – ваш ключ до успіху!


новина від 30.06.2018

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Последняя