2 3 Последняя

Участь у відкритому регіональному турнірі з фінансової грамотності

Команда студентів нашого коледжу: Грибенко Анна (гр.П-21), Дем’яненко Альона (гр.П-21), Меркаєва Ірина (гр.П-21), Лихо Тимур (гр.РТ-31), Нечипоренко Нікіта (гр.РТ-31), Хижняк Євген (гр.РТ-31) взяла участь у відкритому регіональному турнірі з фінансової грамотності.

Керівник команди - викладач економічних дисциплін Мальцева В.С.
Метою турніру було створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської молоді та студентства, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя. Перший етап проводиться в системі LMS Moodle і наша команда вийшла в десятку кращих серед коледжів.

Другий етап проводився у вигляді змагання з використанням Соціально-економічного симулятору із управління ресурсами «Життєвий капітал» на базі Харківського навчальнонаукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», під час якого члени команди разом з тренером продемонстрували свої вміння управляти особистими фінансами та були нагороджені сертифікатом за участь у півфіналі ІІІ регіонального турніру з фінансової грамотності.

Галерея (2 фото)

новина від 19.11.2019

День студента у коледжі

З нагоди Міжнародного Дня студента Голова СР Батигіна Маргаритапровела урочисте засідання, на якому привітала студентів зі святом і разом з адміністрацію вручила грамоти найактивнішим.

Студенти пілдготували вітальні стінівки, листівки.

Крім того, відбувся шахматний турнір серед студентів І-ІV курсів.  Суддя турніру – Крикунов В.М.  Перемогу отримали студенти І курсу (гр.К-01):

І місце –Степанов Єгор.

ІІІ місце – Початовський Іван.

Вітаємо студентство  коледжу зі святом,  з Днем студента!  Нехай збудяться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика  студентських літ!

Галерея (4 фото)

новина від 18.11.2019

Через ХК ДУТ на "ВОЛЮ"

8 листопада відбулась зустріч студентів випускних груп коледжу зі спеціалістами з підбору і адаптації персоналу компанії "ВОЛЯ" (м.Київ), Дяченко Оленою, Назаренко Наталією, Карачун Тетяною. Олена Дяченко розповіла про компанію, вакансії та кар'єрні можливості для студентів.
Дякую нашим партнерам за співпрацю!

Галерея (2 фото)

новина від 12.11.2019

В Коледжі відзначили День української писемності та мови

Захід було організовано класними керівниками Мартинець Олександром Івановичем (академічна група П-21) та Супрун Людмилою Олександрівною  (академічна група РТ-21).

Галерея (5 фото)

новина від 12.11.2019

ХК ДУТ – простір для корисного спілкування

За підтримки наших партнерів, Kharkiv IT Cluster, в коледжі відбувся  MееtUp учнів 8-9-х класів з  адміністрацією та викладачами коледжу. У форматі дружнього неформального спілкування абітурієнти мали змоги познайомитись зі спеціальностями, за якими здійснює підготовку коледж, дізнатись про професії в ІТ-галузі, і навіть спробувати свої сили  в сфері комп’ютерної графіки (комп’ютерного проектування твердотільних тривимірних моделей).

Під керівництвом сертифікованого викладача системи автоматизованого проектування, Мокренка Г.О., за підтримки менторів (студентів І-ІІ курсів) Батигіної Маргарити, Шеіна Олександра, Чуйченка Дмитра,Шкредової Єлізавети  школярі  почали створювати тривимірну модель Wi-Fi адаптера, яку завершать за три заняття, що відбудуться до завершення осінніх канікул.

Галерея (3 фото)

новина від 30.10.2019

Екскурсія до Музею програмного забезпечення та комп’ютерів

Щоб познайомитися з дивовижною історією комп’ютерних систем група К-31 у супроводі зав. відділенням С.О. Бєлікової та викладача К.О. Афанасьєвой завітала 29 жовтня 2019 р. до Музею програмного забезпечення та комп’ютерів (Software and Computer Museum). Кожна частина експозиції уособлює цілу комп’ютерну епоху, в якій співіснували як велетенські суперкомпיютери для підприємств, так й ігрові консолі з персональними комп’ютерами для звичайних користувачів.Важливе місце у музеї займає історія програмного забезпечення – ядро розвитку комп’ютерного мистецтва.Екскурсія склала дуже позитивне враження у навчально-пізнавальному відношенні!

Галерея (5 фото)

новина від 30.10.2019

28 жовтня - День визволення України від німецько – фашистських загарбників

З нагоди 75-ої річниці визволення України від нацистських загарбників, в коледжі, за підтримки ветеранської організації Основ'янського району, відбувся виховний захід, підготовлений спільно к.і н., полковником у відставці Юрченком М.С. та заступником директора з виховної роботи коледжу, Саніной О.В.

Галерея (3 фото)

новина від 29.10.2019