УВАГА

Шановні викладачі та студенти!
Відповідно до постанови КМУ від 11.03.2020 року №211, листа МОН України від 11.03.2020 року №1/9-154, в Харківському коледжі Державного університету телекомунікацій з 12 березня до 03 квітня 2020 року встановлено карантин, яким заборонено відвідування закладу освіти її здобувачами.

Наказ директора про запровадження карантину у коледжі

новина від 12.03.2020

Зберігайте спокій та дотримуйтесь простих рекомендацій,

аби убезпечити себе від вірусних інфекцій.

новина від 11.03.2020

Вітаємо зі святом 8 березня!

Сподіватися, вірити, чекати,

Сімейний вогонь берегти,

Улюбленому серце віддати,

У жінок, це - ти.

Якби у нас поцікавилися, де кращі жінки, ми б без роздумів сказали кращі, найкрасивіші, милі, наймудріші жінки працюють і навчаються у Харківському коледжу
Державного університету
телекомунікацій

Наші дорогі жінки, дівчата, прекрасні леді!
Вітаємо вас від всього нашого колективу з цим прекрасним святом - Міжнародним жіночим днем ​​8 Березня!
Нехай у вашому житті завжди цвітуть найпрекрасніші сади, в душі живе весна, і світ буде повним яскравих емоцій і вражень.
Будьте здорові, щасливі і кохані.
Без вас наш коледж перетвориться в нудний, темний і незатишний світ, тому ми щиро раді, що ви з нами. Зі святом!

новина від 07.03.2020

День соборності України: сто один рік об'єднання народу

22 січня, Україна відзначає одну з найважливіших віх історії власної державності. Сто один рік тому було проголошено Акт Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською народною республікою. Українці, які протягом століть жили у двох ворогуючих імперіях, нарешті об'єдналися в одній українській державності.

До цієї визначної дати студенти  групи СО-11 разом з класним керівником О.А.Каплун провели тематичну класну годину.

Галерея (2 фото)

новина від 23.01.2020