2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Последняя

Студенти УАЛ завітали до студентів ХК ДУТ

Студенти Харківського осередку Української академії лідерів завітали до Харківськооо коледжу Державного університету телекомунікацій.

Сьогодні вони розповіли студентам коледжу про те, як відрізнити фейкові новини в інтернеті від правди, а ще презентували академію.

Галерея (5 фото)

380-річчя з дня народження гетьмана України Івана Мазепи

20 березня 2019 року виповнился 380 років з дня народження визначного українського діяча, гетьмана України Івана Степановича Мазепи. До цієї  дати в Коледжі, класними керівниками Гуленко Л.П., Семенченко Т.О. та Власенко В.М., було проведено тематичні виховні години.

Галерея (4 фото)

новина від 25.03.2019

Прес-конференція за результатами І етапу проекту "Шлях до Порозуміння!" в прес-центрі «Накипело».

21 березня 2019 року в прес-центрі «Накипело» відбулась прес-конференція за результатами завершення І етапу проекту «Шлях до порозуміння», який реалізовувася на базі ХК ДУТ з вересня 2018 року.

Участь у заході взяли: Генеральний консул Федеративної республіки Німеччина у Донецьку з тимчасовим офісом у Дніпрі Вольфганг Мьоссінгер, представники Харківської облдержадміністрації, координаторка проекту Ольга Пішель, тренерки-експертки ЦПР «Разом» Ольга Клименко та  Олена Лукаш, директор Центру професійного навчання молоді (JAZ Berlin) Герольд Мельцер, представники коледжів, на базі яких реалізовувався проект.

Харківський коледж Державного університету телекомунікацій представляли директор, Корсаков Дмитро Олексійович, заступниця директора з виховноі роботи, Саніна Ольга Володимирівна.

Галерея (4 фото)

новина від 22.03.2019

Діалог влади с освітянами: «Актуальні проблеми формальної та неформальної освіти та виховання молоді: міжнародний досвід та освітні інновації»

За підтримки голови ХОДА Юлії Світличної, Міністерства закордонних справ Німеччини, координаторки проекту OlgaPischelPischel, голови ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» Ольга Клименко, в рамках попередньої домовленості, з метою підведення підсумків реалізації І етапу проекту «Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди», 19 березня 2019 року в Харківському коледжі Державного університету телекомунікацій відбулась робоча зустріч представників ХОДА, в особі радниці очільниці ХОДА з питань гендерної політики та анти дискримінації YuliyaSt. Siedaia, координаторки проекту OЛёни Пішель, голови ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» Ольги Клименко, тренерки та експертки проекту Елена Лукаш з адміністрацією, педагогічним колективом, студентами-медіаторами ХК ДУТ та паном Герольдом Маельцером, директором Центру освіти молодіі (Німеччина).

Під час робочої зустрічі учасники обговорили інноваційні методи організації виховної роботи та особливості освітньої діяльності у Німеччині, зокрема в очолюваному паном Герольдом Маельцером Центрі освіти молоді, вироблено спільні рекомендації щодо ефективної організації формальної та неформальної освіти підлітків, схильних до девіантної поведінки, та сплановано подальше співробітництво між Харківським коледжем Державного університету телекомунікацій та Центром освіти молоді у Німеччині (заплановано відвідування Центру освіти молоді представником адміністрації від ХК ДУТ з метою обміну досвідом).
Окрема увагу під час зустрічі була приділена проблемі булінгу, як дискримінаційній практиці у підлітковому середовищі в Україні на сучасному етапі.

Учасники зустрічі обговорили такі питання:

1. Антидискримінайійні практики в освіті

2. Права дітей та підлітків

3. Булінг (цькування) як сучасне явище в освітньому середовищі

4. Розпізнання ситуації булінгу та вчасне реагування на його прояви

5. Протидія булінгу (цькуванню)

6. Превентивні заходи попередження булінгу (цькування) в закладах освіти

Галерея (3 фото)

новина від 22.03.2019

Зустріч з роботодавцями

Питання працевлаштування-одне з найактуальніших для молоді. Особливо, коли досвіду роботи ще немає. З метою сприяння молоді в працевлаштуванні,  зв’язку теорії з практикою Коледж співпрацює  безпосередньо з роботодавцями. Так,  12 березня до Коледжу завітали представники компанії Globalbilgi. Олена,  HR – менеджер компанії, розповіла  студентам 2-го курсу  про умови роботи та  перспективи кар’єри у компанії.

Галерея (3 фото)

новина від 13.03.2019

205 років з дня народження Т.Г.Шевченка

Щороку в березневі дні усе свідоме українство вшановує генія слова, великого українського письменника і поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу, який став символом України, – Тараса Григоровича Шевченка.

9 березня 2018 року  Україна відзначила 205 річницю з дня народження поета.ієї події в Коледжі заплановано проведення тематичних виховних заходів: літературних читань,  класних годин, відвідування виставок.

Галерея (9 фото)

новина від 11.03.2019