ГІЛЬДІЯ IT-ФАХІВЦІВ

Колеги ІТ-фахівці та співгромадяни-українці!

На нашу долю в цей час випали вкрай серйозні випробування. Необхідно це просто пережити. Не кожен з нас вміє стріляти та знає військові маневри, — але абсолютна більшість з нас вміє користуватись комп'ютером!

В цей непростий час, «Гільдія ІТ-Фахівців» бере на себе відповідальність координації опору країні-агресору в інформаційному та кіберпросторі.


Всі хто має доступ до комп'ютера та інтернету — наш фронт заходиться саме тут. Почати мусимо з того, що веб-сервіси країни-агресора мусять бути покладені на лопатки. А вже скоро наші Збройні Сили зроблять те ж саме з кожним із загарбників, що принесли в Україну війну, розруху та смерть.

Ми та наші друзі розробили покрокову інструкцію, скористатися якою може кожен:


1️ Перш за все — завантажуємо та встановлюємо Docker desktop https://docs.docker.com/desktop/

2️ Після цього збережіть папку на робочий стіл (❗️)

Основне посилання

Запасне посилання

Запасне посилання II

3️ В застосунку "Термінал" пишемо команду:

cd Desktop/justice2
4️ Там само в застосунку "Термінал" запускаємо

docker build -t justice:latest .
docker run justice


Запускайте декілька вікон терміналу за допомогою комбінації клавіш cmd + t (для mac) або Ctrl + Shift + N (для Windows).

Якщо ви в Україні, — використовуйте VPN! Бо наші ІР-адреси заблоковані.
Поширьте цю інструкцію серед друзів та колег ІТ-фахівців хто за кордоном — нехай кожен внесе свій вклад в боротьбу з країною-окупантом.


Ми однозначно переможемо в цій війні, бо за нами — правда, і наша жага свободи — це те що дає наснаги жити. Все буде Україна!

Перейменування коледжу

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 11.06.2020 року №788, відповідно до пунктів 6, 16 частини другої статті 36 Закону України «Про вищу освіту», пункту 1 частини першої статті 31 Закону України «Про фахову передвищу освіту»

Харківський коледж Державного університету телекомунікацій 

перейменовано на

Вiдокремлений структурний пiдроздiл «Харкiвський фаховий коледж iнформацiйних технологiй Державного унiверситету телекомунiкацiй» (ВСП ХФК ІТ ДУТ)

"Харківський ІТ - коледж"


новина від 11.06.2020