2 3 4 5 Последняя

Чоловіки проти раку: відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі

Благодійна організація «Благодійний фонд «Квітна» здійснює активну просвітницьку діяльність і реалізує інформаційні кампанії спрямовані на раннє виявлення раку молочної залози.
  У вересні 2018 року організація розробила спеціальну програму спрямовану на чоловічу співучасть у вирішенні актуальної проблеми: «Чоловіки проти  раку: відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі», який триватиме упродовж року – до вересня 2019 року.
  Проект покликаний пробудити відповідальність у всіх чоловіків  за життя і здоров’я близьких їм жінок.
  До проекту залучено відомих чоловіків України, які не стоять осторонь такого захворювання, як рак молочної залози.

З Днем «зв’язківця»!

16 жовтня-День працівників радіо, телебачення та зв' язку— професійне свято працівників та студентів Харківського коледжу державного університету телекомунікацій.

Вітаємо  усіх зі святом і бажаємо бути щасливими на роботі та на навчанні кожен день!

Галерея (4 фото)

День студента у коледжі

З нагоди Міжнародного Дня студента Голова СР Антон Доценко провів урочисте засідання, на якому привітав студентів зі святом і разом з адміністрацію вручив грамоти найактивнішим.

Відеопривітання зі святом підготували студенти груп СО-01, П-21, К-31. За результатами студентського голосування найкращим було визнано відеопривітання від гр. СО-01.

Студенти гр. СО-11 підготували відеопрезентацію групи.

Крім того, логістично-поштовий центр СР зібрав привітальні листи зі святом та забезпечив їх вчасну доставку адресатам.

Галерея (11 фото)

Шахматний турнір

Напередодні  Міжнародного Дня студента в коледжі пройшов  шахматний турнір. Участь у змаганнях взяли студенти 1-2 курсів.  Суддя змагань – Крикунов В.М.

І місце – Сироватка Ярослав, гр. РТ-11.

ІІ місце – Катунін  Радіон, гр. П-11.

ІІІ місце  - Доценко Антон, гр. РТ-11.

Наші вітання переможцям змагань!

Галерея (6 фото)

новина від 15.11.2018

Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні

З 12 до 16листопада в  коледжіпроходитиме Тиждень безпеки дорожнього руху.

Щороку у світі гине 1,5 млн осіб внаслідок дорожньо-транспортних подій. Близько 50 млн людей - це ті особи, які мають якісь травми внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Тому на сьогодні Тиждень безпеки дорожнього руху спрямований на те, щоб студенти разом з педагогами об’єдналися  для вирішення питань,  пов'язаних зі зниженням смертності  та  травматизму на дорогах.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в холі Коледжу організована виставка пам’яток-буклетів  «Молодь за безпеку на дорозі», стіннівок «Наш найкращій друг-безпечний рух», проведення виховних годин під гаслом "Безпека на дорозі - безпека життя".

Також, 13 жовтня студентів 1-3 курсів працівниками поліції було проведено єдиний урок, присвячений безпеці дорожнього руху.

Галерея (9 фото)

новина від 13.11.2018

До Дня української писемності та мови

Щороку 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Свято встановлено 9 листопада1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».

До цієї дати  студенти разом з викладачем української  мови та літератури  Власенко В.М., за підтримки працівників бібліотеки, Крючкової В.П. та Черемних В.В. підготували музично-літературну композицію.

Галерея (3 фото)

новина від 09.11.2018