2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Последняя 

Відбулася сьома конференція «Фізика. Наука. Життя»

14 березня 2018 року у нашому коледжі відбулася сьома конференція «Фізика. Наука. Життя». В ній взяли участь представники 35 навчальних закладів Харківської області, у тому числі Харківського національного університету радіоелектроніки і Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, загальноосвітніх шкіл та коледжів.

 Пленарне засідання у форматі стендових доповідей супроводжувалося демонстраціями, виготовленими студентами та курсантами. Кожен учасник міг не тільки детально ознайомитися з роботами, але і взяти участь в експериментах. Ось короткий їх перелік: крапельниця Кельвіна та фонтан Герона, колектор сонячної енергії та левітатор води, саморобний кондиціонер та термоелектричний холодильник, трансформатор Тесла та годинник-пропелер, експерименти з магнітної левітації та магнітних властивостей речовини, з охолодження комп’ютерів та військової техніки, демонстрація фізичних принципів передачі зображення та роботи оповолоконних систем, застосування гіроскопічного ефекту в системах навігації, електронний екзаменатор та багато іншого…Збірник тез доповідей молодіжної науково-практичної конференції «ФІЗИКА. НАУКА. ЖИТТЯ - 2018»

Галерея (36 фото)


новина від 22.03.2018

1 секція. «Фізика і природничі науки».

Після перерви робота конференції продовжилася за секціями.

1 секція. «Фізика і природничі науки».

Дуель на пушках Гауса, дослідження основ повітроплавання та сили Архімеда, проблеми астероїдно-кометної небезпеки, the Kepler mission стали предметом живого обговорення на цій секції. Особливо потрібно відзначити експериментальні роботи школярів Дворічанського ліцею та Височанської СЗОШ ім. О.Л. Пшенички.

Фотозвіт з роботи 1 секції

Галерея (10 фото)


новина від 22.03.2018

2 секція. «Фізика та інформаційні технології».

Ця секція завжди привертає особливу увагу. На ній розглядалися питання фізичних основ ІКТ, таких, як твердотіла пам’ять та акустооптичні процесори, розробка та використання комп’ютерних програм в лабораторних роботах з фізики, і, нарешті, дослідження у галузі генетичних алгоритмів та методів навчання нейронних мереж.

Фотозвіт з роботи 2 секції

Галерея (13 фото)


новина від 22.03.2018

3 секція. «Фізика та виробничі технології».

Основу цієї секції складають роботи студентів коледжів, які на практиці застосовують здобуті знання. Темами досліджень стали: застосування лазерів у медицині, визначення в’язкості та температури плавлення лікарських речовин, нанорегенераційне покриття, системи кондиціонування повітря.

Фотозвіт з роботи 3 секції

Галерея (16 фото)


новина від 22.03.2018

4 секція. «Фізика та охорона довкілля».

Особливу увагу при обговоренні екологічних питань привертають питання альтернативних джерел енергії. Саме вони складали основу доповідей на четвертій секції: припливні та хвильові електростанції, теплові насоси та електромобілі. Виявилося, що навіть чорні діри та нанороботи мають відношення до сучасного або майбутнього енергозбереження.

Фотозвіт з роботи 4 секції

Галерея (17 фото)


новина від 22.03.2018

24 березня 2018 о 20:30 – Година Землі: «Злови зв’язок з Землею»

Година Землі — міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF (Всесвітній фонд природи). Щороку в березні люди, організації та комерційні установи символічно вимикають необов’язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину, щоб об’єднатися та показати готовність до дій заради майбутнього планети.  Мета Години Землі – привернути увагу до екологічних проблем та надмірного споживання природних ресурсів.

У 2018 році хвиля Години Землі прокотиться планетою вже вдванадцяте. Для українців вона буде десятою.  Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth («Злови зв’язок з Землею») – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити.

Цього року WWF пропонує в рамках акції дізнатися більше про біорізноманіття нашої планети.

Вже 33 міста України висловили свою підтримку Годині Землі і запланували просвітницькі заходи в межах кампанії.

До акціїї приєднався і наш Коледж.  Адміністрація та класні керівники пропонують співробітникам та студентам долучитися до всесвітнього руху і вимкнути світло на 1 годину24 березня 2018  о 20:30. Таким чином ми  звертаємо  увагу  один одного  на необхідність збереження ресурсів на планеті.

Усі необхідні матеріали (плакати, готові презентації та інше) для проведення інформаційної бесіди зі студентами щодо "Години Землі" можна знайти на офіційному веб-сайті WWF за посиланням http://wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh18/.
новина від 21.03.2018

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Последняя