ГІЛЬДІЯ IT-ФАХІВЦІВ

Колеги ІТ-фахівці та співгромадяни-українці!

На нашу долю в цей час випали вкрай серйозні випробування. Необхідно це просто пережити. Не кожен з нас вміє стріляти та знає військові маневри, — але абсолютна більшість з нас вміє користуватись комп'ютером!

В цей непростий час, «Гільдія ІТ-Фахівців» бере на себе відповідальність координації опору країні-агресору в інформаційному та кіберпросторі.

Всі хто має доступ до комп'ютера та інтернету — наш фронт заходиться саме тут. Почати мусимо з того, що веб-сервіси країни-агресора мусять бути покладені на лопатки. А вже скоро наші Збройні Сили зроблять те ж саме з кожним із загарбників, що принесли в Україну війну, розруху та смерть.

Ми та наші друзі розробили покрокову інструкцію, скористатися якою може кожен:

1️ Перш за все — завантажуємо та встановлюємо Docker desktop https://docs.docker.com/desktop/

2️ Після цього збережіть папку на робочий стіл (❗️)

Основне посилання

Запасне посилання

Запасне посилання II

3️ В застосунку "Термінал" пишемо команду:

cd Desktop/justice2
4️ Там само в застосунку "Термінал" запускаємо

docker build -t justice:latest .
docker run justice

Запускайте декілька вікон терміналу за допомогою комбінації клавіш cmd + t (для mac) або Ctrl + Shift + N (для Windows).

Якщо ви в Україні, — використовуйте VPN! Бо наші ІР-адреси заблоковані.
Поширьте цю інструкцію серед друзів та колег ІТ-фахівців хто за кордоном — нехай кожен внесе свій вклад в боротьбу з країною-окупантом.

Ми однозначно переможемо в цій війні, бо за нами — правда, і наша жага свободи — це те що дає наснаги жити. Все буде Україна!

Перейменування коледжу

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 11.06.2020 року №788, відповідно до пунктів 6, 16 частини другої статті 36 Закону України «Про вищу освіту», пункту 1 частини першої статті 31 Закону України «Про фахову передвищу освіту»

Харківський коледж Державного університету телекомунікацій

перейменовано на