2 3 4 5 6 7 Последняя

22 січня – День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

З нагоди 100 річниці цієї визначної історичної події студенти І курсу (гр. К-01, СО-01) відвідали Харківську обласну універсальну наукову бібліотеку, де прослухали лекцію «Соборність українського духу», підготовлену фахівцями ХОУНБ.

Галерея (4 фото)

новина від 22.01.2019

Правова вікторина

Викладач Мартиненко О.С. провела вікторину з права  серед студентів І курсу.

Викладач Гуленко Л.Ф. разом зі студентами гр.. СО-11 оновили куточок права у холі коледжу.

Галерея (6 фото)

новина від 14.12.2018

Зустріч з представниками ювенальної превенції

З 10 по 14грудня в  коледжіпроходить Тиждень права. На виконання Плану заходів до Всеукраїнського Тижня права відбулась зустріч студентів з представниками ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в м. Харкові, які розповіли про правові наслідки булінгу в студентському середовищі, як поводити себе під час самостійного перебування вдома, та коли вони стали свідками правопорушення.

Підлітковий вік – особливий. Це саме той період, коли  діти потребують підвищеної уваги дорослих, тому що перебувають а активній стадії свого становлення, як особистості і легко потрапляють під негативний вплив. Правопорушення і злочин у цьому віці досить часто – акт сміливості, самоствердження. Про наслідки своїх протиправних дій вони не задумуються.

Педагогічний колектив коледжу переконаний, що важливо  попередити порушення, ніж долати його наслідки.

Дякуємо представникам ювенальної превенції за співпрацю.

Галерея (3 фото)

14 грудня - день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Цього дня в України традиційно відзначається річниця з Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, серед яких багато ветеранів Афганської війни, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Це пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлення про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результати вибуху четвертого енергоблоку ЧАЕС.

З метою вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, в коледжі пройшли тематичні виховні години «Наслідки Чорнобильської катастрофи — тридцять два роки потому».

Галерея (3 фото)

Булінг та права людини

В рамках тижня права в коледжі  пройшов право освітній урок  на тему  «Протидія булінгу  та Права людини».  Захід було проведено у рамках співпраці з Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області.

Галерея (2 фото)

новина від 12.12.2018

В коледжі проходить Тиждень права

Враховуючи важливе значення правової освіти у розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, в Коледжі проходять заходи в рамках  Всеукраїнського тижня права.Студентами підготовлено пам’ятки, буклети, стіннівки, тематичні презентації.Класні керівники проводять виховні бесіди в академічних групах, спрямовані на підвищення рівня правової культури молоді, подолання правового нігілізму.

Так, 11 грудня 2017 року в академічній групі СО-11 пройшла  виховна година на тему: «Права людини в сучасному світі», підготовлена класним керівником Гуленко Л.П.Людмила Пилипівна ознайомила присутніх із нормативними документами про права людини й громадянина, розширила рівень правової культури та свідомості студентської  молоді.

10-11 грудня викладач предмета «Громадянська освіта», Мартиненко О.С.,  провела правову вікторину.

11 грудня студенти юридичного факультету ХНПУ імені Г.С.Сковороди, Буць Евген та Ткаченко Олександра організували проведення круглого столу на тему: «Особливості трудових прав молоді».

Також в холі коледжу викладачами  Гуленко Л.П. та Мартиненко О.С. було актуалізовано стенд «Правова освіта-вимога часу».

Галерея (8 фото)

новина від 12.12.2018

10 грудня - Міжнародний день прав людини

День прав людини — міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.

новина від 11.12.2018

2 3 4 5 6 7 Последняя