Первая 1 2 3 4 5 6 7 Последняя 

Виховна година: «Снід: подумай про майбутнє - обери життя»

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.

З метою привернути увагу молод на цю проблему, застерегти від можливих ризиків цієї хвороби в коледжі пройшли тематичні виховні години.

 

 

Галерея (2 фото)


новина від 10.12.2018

Участь в IT-GUESTQEST

30 листопада на базі ХННІ ДВНЗ УБС в рамках «Coll&Techweek-2018» відбувся динамічний захід IT-GUESTQEST, участь у якому взяли студенти ІІІ курсу нашого  коледжу:Гринюк Марина, Давидов Ярослав,Залевадський Єгор,Ладоня Віталій, Теван Олександр, Лісна Інна.

Галерея (9 фото)


новина від 04.12.2018

день ЗАЩИТЫ ИНФОРМАЦИИ


Шановні викладачі, студенти та співробітники коледжу! Спеціальність «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж» вітає всіх, хто обрав полем своєї діяльності інформаційні технології, з професійним святом: МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ.


новина від 03.12.2018

Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною

Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною

Одним з найважливіших завдань соціально орієнтованої держави є сприяння розвитку молодого покоління, задоволення його потреб та виконання обов'язків, передбачених Конвенцією ООН про права дитини та іншими міжнародно-правовими актами. Втілення в життя вимог цих документів потребує від Української держави невідкладних дій, спрямованих на пріоритетне ефективне вирішення проблем дитинства. Поліпшення умов розвитку дітей має розглядатись як передумова сприятливого соціально-економічного і демографічного майбутнього, як проблема національного значення, що потребує першочергового вирішення.

Саме з метою надання дитині соціальних та економічних гарантій для її повноцінного розвитку Верховною Радою України 03.07.2018 року було прийнято другий пакет законів ЧужихДітейНеБуває2, а саме: Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» №2475-VIII (далі – Закон). Даний пакет законів спрямований на створення цілісної, комплексної системи державної сімейної політики, на те, що пріоритетом у діяльності всіх гілок влади в Україні повинна стати українська родина.

Вказаним вище Законом внесені зміни до Сімейного, Цивільного, Цивільного процесуального кодексів України, Законів України «Про нотаріат», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про виконавче провадження», «Про дорожній рух», «Про безоплатну правову допомогу» тощо.

Змінами до Сімейного кодексу України встановлюється, зокрема, можливість того з батьків, з ким за рішенням суду проживає дитина з інвалідністю чи тяжко хвора дитина (за відповідним переліком захворювань, далі – хвора дитина), самостійно вирішувати питання щодо тимчасового виїзду дитини (до одного місяця і більше) за межі України з метою її лікування, навчання, а також відпочинку за наявності заборгованості другого з батьків зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три місяці. До прийняття даного Закону законодавство встановлювало таку можливість для виїзду дітей у разі наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, не враховуючи необхідності додаткового захисту для такої вразливої категорії дітей.

Безперешкодно тимчасово поїхати з дитиною в іншу країну надається право тому з батьків, який проживає з дитиною, якщо інший з батьків, має заборгованість з аліментів 4 місяці.

При цьому відповідна згода другого з батьків не потребується у разі виїзду дитини за межі України разом з тим із батьків, з ким вона проживає за рішенням суду, на строк до одного місяця. Якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.

Для виїзду за межі країни необхідно мати рішення суду або органу опіки про визначення місця проживання дитини, документ, що підтверджує мету виїзду за кордон, а також взяти у місцевому органі державної виконавчої служби Мін’юсту або у приватного виконавця довідку про наявність заборгованості за 4 місяці, а в разі наявності інвалідності або тяжких захворювань у дитини – за 3 місяці. При перетині кордону пред’явити ці документи співробітникам прикордонної служби. Якщо мова йде про виїзд з хворою дитиною, а борг становить рівно 3 місяці – необхідно також пред’явити документи, які підтверджують інвалідність або тяжке захворювання дитини.

Якщо місце проживання батька відомо, він не ухиляється від сплати аліментів та належно виконує батьківські обов’язки, його необхідно поінформувати про тимчасовий виїзд дитини за межі України рекомендованим листом. У листі має бути вказана мета поїздки і час, на який мати з дитиною покидають територію України. Якщо згоду не надали протягом 10-ти днів після вручення рекомендованого листа необхідно подати до суду заяву щодо надання дозволу на виїзд з дитиною за кордон без згоди другого з батьків. А на кордоні пред’яви нотаріально посвідчену згоду другого з батьків на виїзд або копію рішення суду про дозвіл на виїзд дитини.

ВАЖЛИВО! За умисне порушення строків перебування за кордоном наступає адміністративна відповідальність – штраф від 1700 до 3400 грн. та втрата права виїзду з дитиною за кордон без згоди другого з батьків на рік.

Оскільки кожна конкретна справа вимагає індивідуального підходу та ознайомлення з  документами, зверніться до одного з бюро чи центрів безоплатної правової допомоги Міністерства юстиції.

Дізнатися про адресу найближчого можна за телефоном гарячої лінії 0(800) 213-103.

 

Головне територіальне управління юстиції в Харківській області


новина від 26.11.2018

Навчальна екскурсія в Software and Computer Museum

22 листопада студенти 4 курсу спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» разом з викладачем  К.О. Афанасьєвою відвідали перший в Україні Музей комп'ютерної техніки та програмного забезпечення Software & Computer Museum.

Галерея (6 фото)


новина від 22.11.2018

Вшанування пам’яті жертв голодомору

День пам’яті жертв голодомору щорічно відзначається в четверту суботу листопада.

В 2018 році День пам’яті жертв голодомору припадає на 24 листопада.

14 листопада студенти академічних груп К-01,  РТ-01 разом з культорганізатором  А.І. Нестайко, завідувачкою бібліотеки  В.П. Крючковою,   бібліотекарем В.В. Черемних відвідали Годину пам’яті «На вікні свіча догасла…», приурочену до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій, яка проходила у Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці.

В пам’ять про мільйони загиблих від Голодомору 1932-1933 рр. в Класні керівники Гуленко Л.П., Власенко В.М.  провели  тематичні виховні години.

 

Галерея (8 фото)


новина від 22.11.2018

Лекція на тему: «Протидія торгівлі людьми»

21  листопада  відбулась зустріч-спілкування на тему протидії торгівлі людьми представниці  Центру  гендерної  культури м. Харкова Вікторії Преображенської  зі студентами 1-2 курсів  коледжу.

Галерея (3 фото)


новина від 21.11.2018

Первая 1 2 3 4 5 6 7 Последняя