Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Последняя 

2 секція. «Фізика та інформаційні технології».

Ця секція завжди привертає особливу увагу. На ній розглядалися питання фізичних основ ІКТ, таких, як твердотіла пам’ять та акустооптичні процесори, розробка та використання комп’ютерних програм в лабораторних роботах з фізики, і, нарешті, дослідження у галузі генетичних алгоритмів та методів навчання нейронних мереж.

Фотозвіт з роботи 2 секції

Галерея (13 фото)


новина від 22.03.2018

3 секція. «Фізика та виробничі технології».

Основу цієї секції складають роботи студентів коледжів, які на практиці застосовують здобуті знання. Темами досліджень стали: застосування лазерів у медицині, визначення в’язкості та температури плавлення лікарських речовин, нанорегенераційне покриття, системи кондиціонування повітря.

Фотозвіт з роботи 3 секції

Галерея (16 фото)


новина від 22.03.2018

4 секція. «Фізика та охорона довкілля».

Особливу увагу при обговоренні екологічних питань привертають питання альтернативних джерел енергії. Саме вони складали основу доповідей на четвертій секції: припливні та хвильові електростанції, теплові насоси та електромобілі. Виявилося, що навіть чорні діри та нанороботи мають відношення до сучасного або майбутнього енергозбереження.

Фотозвіт з роботи 4 секції

Галерея (17 фото)


новина від 22.03.2018

24 березня 2018 о 20:30 – Година Землі: «Злови зв’язок з Землею»

Година Землі — міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF (Всесвітній фонд природи). Щороку в березні люди, організації та комерційні установи символічно вимикають необов’язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину, щоб об’єднатися та показати готовність до дій заради майбутнього планети.  Мета Години Землі – привернути увагу до екологічних проблем та надмірного споживання природних ресурсів.

У 2018 році хвиля Години Землі прокотиться планетою вже вдванадцяте. Для українців вона буде десятою.  Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth («Злови зв’язок з Землею») – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити.

Цього року WWF пропонує в рамках акції дізнатися більше про біорізноманіття нашої планети.

Вже 33 міста України висловили свою підтримку Годині Землі і запланували просвітницькі заходи в межах кампанії.

До акціїї приєднався і наш Коледж.  Адміністрація та класні керівники пропонують співробітникам та студентам долучитися до всесвітнього руху і вимкнути світло на 1 годину24 березня 2018  о 20:30. Таким чином ми  звертаємо  увагу  один одного  на необхідність збереження ресурсів на планеті.

Усі необхідні матеріали (плакати, готові презентації та інше) для проведення інформаційної бесіди зі студентами щодо "Години Землі" можна знайти на офіційному веб-сайті WWF за посиланням http://wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh18/.

Галерея (3 фото)


новина від 21.03.2018

Обласна науково-практична конференція «Студентське самоврядування – запорука успіхів в освіті та вихованні»

23 лютого на базі Харківського машинобудівного коледжу відбулась конференція, присвячена актуальним проблемам діяльності та подальшого розвитку студентського самоврядування в умовах сьогодення. Участь у роботі Конференції взяли участь представники студентського самоврядування нашого Коледжу: Голова студентської ради Лісна Інна, заступник Голови студентської ради Зінов’єв Богдан, Голова інформаційного відділу Калашніков Олексій, члени студентської ради Дорошенков Дмитро, Шевченко Кирило, які поділилися  з учасниками конференції власним досвідом вирішення питань навчань та побуту, захисту прав та інтересів студентів Коледжу, пріоритетних напрямів діяльності. Голова студентської ради, Лісна Інна, виступила з доповіддю на пленарному засіданні разом із завідувачем відділення Ромащенко І.О. Усі інші представники студентського самоврядування  Коледжу виступали на іншому пленарному засіданні разом із заступником директора з виховної роботи, Саніною О.В. Студент Дорошеко Дмитро, виступив на конференції з віршем про ХК ДУТ, який написав спеціально до конференції.

Галерея (5 фото)


новина від 02.03.2018

УВАГА!!! Призупинення навчального процесу

Призупинення навчального процесу в Харківському коледжі Державного коледжу телекомунікацій з 03 по 07  березня 2018 року (включно)

Галерея (2 фото)


новина від 01.03.2018

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Последняя