Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Последняя 

Лекція та тестування від NIX Solutions – партнер Коледжу

В рамках співпраці з компаніями в сфері ІТ-послуг,  29 травня відбулась зустріч студентів ІІІ-ІV курсів з представниками компанії NIX Solutions,  яка провела тестування студентів з актуальних напрямів розвитку ІТ-галузі. За результатами тестування студенти будуть запрошені на співбесіду щодо можливості проходження навчання у компанії.

Галерея (4 фото)


новина від 29.05.2019

Welcome to the junior club

Студентиколеджу: Гринюк Марина, Лісна Інна, Теван Олександр за активну участь у воркшопах  проекта «OPEN IT»  (PM. Blockchain. VR & AR. Smart house &  IoT. Data Science &  Big Data. Embedded Sistems. DevOps) отримали Сертифікат учасника Junior club  Kharkiv IT Claster.

 

 

Галерея (3 фото)


новина від 24.05.2019

Круглий стіл за результатами завершення ІІ етапу проекту «Шлях до порозуміння».

Адміністрація Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій прийняла участь у круглому столі щодо підведення підсумків завершення ІІ етапу проекту «Шлях до порозуміння», який реалізується на базі Коледжу з вересня 2018 року.

Галерея (3 фото)


новина від 24.05.2019

На майстер-класах у ХНУРЕ

18 травня 2019 р. студенти гр. К-31 у супроводі викладача К.О. Афанасьєвої відвідали Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедру Інфокомунікаційної інженерії. Викладачі кафедри представили пізнавальнер-класи на теми: Інтернет речей, кібербезпека, робота в емуляторі PacketTracert.

За результатами виконаних завдань зав. кафедрою, професор О.В. Лемешко вручив студентам-старшокурсникам нашого коледжу Глазунову І, Кабанову О., Теряєвій Н., Капацина Д., Проценко Ж. і Прокопенко С. сертифікати учасників майстер-класів.

А головним бонусом для наших випускників стала можливість проходження безкоштовно дистанційного навчання в академії Cisco по курсу CCNA з отриманням по закінченні свідоцтва інструктора академії Cisco!

Галерея (4 фото)


новина від 22.05.2019

NIX Solutions – партнер Коледжу

В рамках співпраці з компаніями в сфері ІТ-послуг,  21 травня відбулась зустріч студентів І курсу з керівником Навчального центру компанії NIX Solutions,  Катериною Нечай, яка презентувала компанію, форми співпраці із закладами освіти, окреслила основні напрями та переваги  роботи  в команді NIX Solutions.

Наступні кроки – підписання меморандуму про співпрацю та проведення тестування  студентів.

Галерея (4 фото)


новина від 21.05.2019

Проведення акредитаційної експертизи у коледжі

      В середу 15 травня 2019 року  в Харківському коледжі Державного університету телекомунікацій розпочала роботу 
експертна комісія освітньо- професійної  програми «Організація та експлуатація поштового зв’язку» зі спеціальності  
172 «Телекомунікації та радіотехніка» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.
      Головою експертної комісії призначено Москальця Миколу Вадимовича, професора кафедри 
інфокомунікаційної інженерії Харківського національного університету  радіоелектроніки, 
доктора технічних наук, доцента. Членом експертної комісії  також призначено Дищука Леоніда Григоровича, 
голову  циклової комісії телекомунікацій Коледжу радіоелектроніки, спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста.   
      Серед всіх експертних  процедур в середу було розпочато  проведення комплексних контрольних робіт 
з дисциплін програми. Проведення комплексних контрольних робіт (ККР) педагогічними працівниками 
циклової комісії поштово-економічних дисциплін ХК ДУТ очолив голова експертної 
комісії Москалець Микола Вадимович. 
Експертна комісія ознайомлена з матеріально - технічною базою, бібліотекою коледжу, провела бесіди зі студентами 
з навчально-професійної практики. 


Галерея (10 фото)


новина від 15.05.2019

Обмін досвідом з німецькими колегами

В рамках поїздки з обміну досвідом «Нові способи розвитку соціальних навичок і управління конфліктами в професійно-технічних училищах та коледжах» делегації у складі представників трьох харківських коледжів (Соціально-економічний коледж, Житлово-комунальний коледж ХНУМГ імені  О.М.Бекетова, Харківський коледж  Державного університету телекомунікацій), керівників ГО ЦПР «Разом» відвідала Німеччину (м.Берлін).

Метою поїздки було не тільки обмінятися досвідом, а й перейняти найкращі практики для студентів і для фахівців, які працюють у сфері професійного навчання.

Делегація відвідала молодіжний навчальний центр JAZ (Берлін). Під час візиту, директор центру Герольд Мельцер ознайомив учасників з особливостями освітнього процесу в Центрі, показав навчально-виробничі комплекси. Зустріч завершилася спілкуванням із заступником окружного радника Департаменту у справах молоді та охорони здоров'я, паном Майклом Корнецкі.

Під час робочої зустрічі з представниками відділу професійно-практичної підготовки та профорієнтації Торгово-промислової палати (м.Берлін) учасники делегації обговорили особливості дуального освіти в Німеччині, позначили існуючі проблеми та вектор подальшого розвитку системи професійної освіти, а також можливі шляхи співпраці Берліна і Харкова, як міст-побратимів.

Програма також передбачала відвідування організації «SuedostEuropaKulture.V» (Берлін), керівник Ольга Пишель, яка працює в Україні з українськими проектами з 2015 р. Учасники поділилися досвідом побудови системи громадянського суспільства в Германії та ролі у цьому процесі неурядових громадських організацій. Українська делегація також мала можливість відвідати «Міжкультурний сад Rosendaft».

 

 

Галерея (4 фото)


новина від 14.05.2019

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Последняя