Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Последняя 

Участь у щорічному футбольному турнірі «Кубок дружби»

«Кубок дружби» - це щорічний турнір з міні-футболу серед студентів міста Харкова, який проходить під патронатом народного депутата України В.Писаренка. Ігри між університетськими командами проводяться щоосені, починаючи з жовтня 2012 року.

Цього року, як і в попередні, змагання проходили в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького. Участь у турнірі прийняла і команда нашого Коледжу у складі 15 студентів.

Подяками народного депутата України В.Писаренказа спортивний азарт та підтримку здорового способу життя та активну участь у турнірі були відзначені студенти:Проценко Євген, Ворончихін Олексій, Ємець Максим, Квітка  Максим, Малихін Владислав, Мороз Максим, Пахоленко Максим, Онуфрієнко Олександр, Остапенко Ярослав, Повернін Артем,  Притико  Богдан,  Совтус  Владислав, Шередега Артем, Школін Павло, Ярослав Даніель.

Наші вітання учасникам змагань!

Галерея (15 фото)


новина від 18.10.2017

Наукові пікніки їдуть у Званівку

Викладачі Харківського коледжу телекомунікацій у складі команди харківських науковців взяли участь Науковому пікніку, що відбувся в середній школі села Званівка Бахмутського району Донецької області.

Не встигли ми розпакувати обладнання, як у школі почалася перерва. Перше питання, що задали нам учні, було: "Чим допомогти?" Ми відразу відчули себе, як вдома, бо в нашому коледжі установки збирають студенти. Ми звикли до масштабних харківських заходів. А тут? Площа перед школою була заповнена народом, але всім вистачило місця. Звісно, у спортивній залі хлопці з Краматорська грали у футбол. Ви запитаєте, яке відношення футбол має до науки? Мабуть, якщо м'яча ганяють роботи, а школярі "лише" конструюють, програмують та керують, то має.

Фойє школи віддали нам для дослідів з фізики та хімії. Двигуни, газові розряди, генератор Тесла, досліди з лазерами і маятниками, додавання коливань, дослідження хімічних властивостей речовин в ультрафіолеті - далеко не повний перелік демонстрацій, які представила харківська команда. Їх побачили учні дванадцяти шкіл, які приїхали на Науковий пікнік. Про Званівку і гостинних, дуже позитивних людей, які тут мешкають, про Науковий пікнік, що відбувся у п'ятницю, 13 жовтня (геть забобони!), ми будемо згадувати довго.


Галерея (25 фото)


новина від 17.10.2017

Тематична виховна година Дня захисника України та Дня Українського козацтва

13 жовтня 2017 року в рамках виконання Плану заходів до Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в академічних  групах П-11, П-21 пройшла тематична виховна година,   підготовлена студентами груп разом з класними керівниками Тарановою Р.О. та Мальцевою В.С. 

Галерея (3 фото)


новина від 13.10.2017

Економічний брейн-ринг

12 жовтня 2017 року команда Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій у складі студентів академічної групи РТ-31 Коваленко Руслани, Левченко Владислава, Лисициної Серафіми, Сніцар Євгена разом з викладачем економічниїх дисциплін Мальцевою В.С.,  прийняла участь в обласному конкурсі "Економічний брейн-ринг", який відбувся у Харківському державному автотранспортному коледжі. 

Галерея (4 фото)


новина від 12.10.2017

Навчальна екскурсія на підприємство

12 жовтня відбулась екскурсія на підприємство "Теко ЛТД"  студентів  академічної групи РТ-21. Це підприємство займається виробництвом пасивного телекомунікаційного обладнання, обладнання для волоконно-оптичних ліній зв'язку, монтажні тателефонні шафи. Екскурсію для студентів та викладачів коледжу провів комерційний директор фірми Олександр. Студенти мали змогу побачити цеха, оснащені сучасним обладнанням, технічний відділ, відділ розробок.та готову продукцію. 

Дякуємо адміністрації підприємства ТОВ НВП «ТЕКО ЛТД» за співпрацю та пізнвавальну екскурсію.  

Галерея (4 фото)


новина від 12.10.2017

До Дня захисників України

Згідно з Планом  виховної роботи в Коледжі протягом 10-20 жовтня 2017р. відбудуться заходи до Дня захисника України, який відзначають щорічно 14 жовтня. Так, триватимуть зустрічі з військовослужбовцями, учасниками АТО, ветеранами війни та військової служби, представниками козацтва; пройдуть тематичні виховні години, бесіди; буде організоване відвідування музеїв, виставки тощо.

Зокрема, 11 жовтня групі РТ-21 вже відбулася тематична виховна година«100 років з часу проведення Всеукраїнського з’їзду вільного козацтва в Чигирині», підготовлена студентами групи разом з  класним керівником  Л.О.Супрун до Дня українського козацтва.

Цього ж дня  пройшла святкова зустріч студентів академічної групи СО-01 (кл. керівник Л.П.Гуленко) з представником Харківської міської організації Українських  Козаків  «Слобідський кіш»  Твердохлібом О.Г.

19 жовтня до Коледжу завітають ветеранами війни та військової служби, які проведуть зі студентами академічних груп СО-02 та СО-12 бесіду,  присвячену 74 річниці звільнення Харкова від німецько-фашистської окупації.

Також у рамках відзначення Дня захисника України у бібліотеці Коледжу працюватиме виставка «Захисники! Ви гордість українського народу!».

Галерея (7 фото)


новина від 11.10.2017

Золота осінь на Дніпрі

Чудовий вихідний день провели студенти груп К-11 та К-31 у супроводі викладачів Н.Б. Годованої, О.С. Мілютіної, К.О. Афанасьєвої і І.В. Ємець на Дніпрі.

Наше знайомство з містом Дніпро почалося з Історичного музею, в якому зібрані насправді унікальні експонати. Особливе враження справила відкрита експозиція, присвячена сучасним подіям на Донбасі.

Під час оглядової екскурсії ми побачили Монастирський острів і Катеринославський бульвар, центральну набережну і університетський парк. Багато емоцій викликала подорож на катері!

Цікавою та корисною для майбутніх фахівців галузі телекомунікацій виявилася експозиція Національного центру Аерокосмічної освіти молоді, де зібрані макети та діючі зразки супутників і ракетної техніки.

До Харкова ми повернулися втомлені, але виключно позитивно налаштовані!

Галерея (35 фото)


новина від 11.10.2017

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Последняя