Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Последняя 

Фестиваль прикладних професій

22 та 23 квітня 2016 року Харківський коледж Державного університету телекомунікацій брав активну участь в організації та проведенні нового для Слобожанщини проекту «Фестиваль прикладних професій». 

«Фестиваль прикладних професій» проходив за підтримки Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Центру гендерної культури. 

У межах фестивалю для гостей заходу відбувалися: 

•безкоштовні воркшопи та майстер-класи для ознайомлення зі всесвітом майстерності, мистецтва, науки, техніки; 

•зустрічі з видатними харків’янами та харків’янками, які досягли вагомих результатів у своїй галузі; 

•консультації з психологами, рекрутерськими агенціями та агенціями з навчання та стажування за кордоном;

•дискусійні клуби щодо кар’єрних перспектив, самореалізації, цінностей. 

На «плечах» технічного відділу нашого коледжу знаходилась організація прямої трансляції заходу за допомогою сучасних ІР-камер, забезпечення учасників фестивалю мультимедійним обладнанням для проведення презентацій та виступів. 

Студенти групи РТ-21 виступили у ролі волонтерів фестивалю. Підготовка приміщень, столів, координація початку роботи фестивалю – ось невелика кількість завдань, що була доручена нашим хлопцям. 

Студенти коледжу брали активну участь як у виступах із цікавими фізичними дослідами, так і в роботі всього фестивалю в цілому. 

У зоні майстер-класів студент Небрат В’ячеслав зібрав велику кількість бажаючих навчитися з’єднувати оптоволоконні кабелі за допомогою сучасного зварювального апарату. 

Хочеться висловити подяку організаторам «Фестивалю прикладних професій» за такий корисний для сучасної молоді профорієнтаційний захід. 

Із нетерпінням очікуємо на подальшу співпрацю! 

Галерея (12 фото)


новина від 25.04.2016

Лекція-практикум для студентів групи К-21 «Як досягнути поставленої мети?»

15 квітня 2016 року для студентів групи К-21 практичним психологом Корсаковою Ольгою Миколаївною та постійним учасником й організатором багатьох заходів нашого навчального закладу Трипольскою Наталією Анатоліївною було проведено лекцію-практикум «Як досягнути поставленої мети?» 

Дійсно, для багатьох із нас мрії так і залишаються мріями…Якою людиною потрібно бути, яких заходів слід вживати, щоб мету було реалізовано? Над такими складними питаннями розмірковували наші студенти протягом лекції. 

Сподіваємось, що подібні заходи спонукатимуть молодь до саморозвитку й самовдосконалення. А ми з нетерпінням очікуємо на наступну зустріч із Наталією! 

Галерея (2 фото)


новина від 22.04.2016

Міжнародна олімпіада з програмування

16 квітня 2016 року команда Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій взяла участь у Міжнародній олімпіаді з програмування, що проходила на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури. 

Вітаємо нашу команду із успішним виступом! Бажаємо наснаги та подальших успіхів!

Галерея (1 фото)


новина від 21.04.2016

Лекція «Сучасні телекомунікаційні системи у цивільному захисті»

14 квітня 2016 року для студентів груп РТ-21 та СО-21 провідним фахівцем Національного університету цивільного захисту України Фещенком Андрієм Борисовичем було проведено лекцію «Сучасні телекомунікаційні системи у цивільному захисті». 

У лекції було розглянуто принципи побудови локальних, глобальних та корпоративних телекомунікаційних мереж цивільного захисту, наведено особливості організації топології. 

Адміністрація Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій висловлює щиру вдячність Андрію Борисовичу за організацію таких необхідних для молоді занять. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю! 

Галерея (5 фото)


новина від 21.04.2016

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Последняя