Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Последняя 

Літературно-музична композиція: «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!»

11 березня 2016 року з нагоди 202-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка в Харківському коледжі телекомунікацій відбулась урочиста літературно-музична композиція: «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!». Святковий захід супроводжувався виконанням українських пісень, народного танцю, інсценізацією за твором Т. Шевченка «Русалка», груповим виконанням поезії «Заповіт». 

Галерея (12 фото)


новина від 15.03.2016

Формування здорового способу життя як запорука розвитку нації

9 березня представниками громадської організації «Тверезий Харків» було проведено інтерактивну бесіду зі студентами групи РТ-21. Перед студентами були поставлені проблемні запитання: «Що таке алкоголізм? Куріння? Наркоманія?», «Який їхній подальший вплив на організм людини, життя, долю?». 

Слід зауважити, що бесіда нікого не залишила байдужим. Студенти активно обговорювали проблемні питання, висловлювали власну думку, сперечалися. 

Адміністрація Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій висловлює щиру подяку активістам громадської організації «Тверезий Харків» за таку необхідну для сучасної молоді бесіду.

Галерея (4 фото)


новина від 14.03.2016

Зі святом весни, любі жінки!

10 березня у приміщенні актової зали коледжу відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. 

У концерті взяли активну участь студенти коледжу й талановита молодь Слобожанщини. 

Відкрив концерт «народний» артист нашого коледжу – Євгеній Муський. Він виконав проникну пісню «Небеса» під власний акомпанемент. 

Наступними на сцену вийшли лауреати та переможці багатьох Всеукраїнських конкурсів – група «Flashback». Інструментальна музика в стилі неокласик-рок нікого не залишила байдужим! Віртуозне виконання сольної партії на гітарі, складний малюнок бас-гітари, надзвичайно чуттєва гра на синтезаторі, чіткий ритм барабанів – ось лише невеликий опис того, що відчули глядачі у залі. Надзвичайно важливо, що вік артистів групи варіюється від 14 до 16 років. Ми впевнені, що у групи «Flashback» велике майбутнє! 

Сучасними танцювальними «па» вразив публіку студент групи К-11 Данило Медведєв разом із колективом «X-Makers». 

Студенти групи РТ-01 привітали жінок веселим номером «Про що думають чоловіки напередодні 8 березня…». 

Надзвичайно ніжним було виконання балади учнем школи мистецтв для дорослих та підлітків. Кантиленний спів щиро вразив усіх слухачів, які ще раз впевнилися, що українська мова є однією з найбільш мелодійних у світі. 

Авторська композиція студента групи РТ-21 Богдана Мясоєдова продемонструвала творчий ріст цього виконавця. Протягом усіх років навчання Богдан є незмінним ведучим концертів та різноманітних заходів коледжу. Його майстерність гри на гітарі дійсно вражає! Різкі зміни суто «металічного» звуку на об’ємний, близький до акустичного, віртуозна техніка гри «Play Alone» - ознака вдумливого виконавця. Побажаємо Богданові нових успіхів! 

Наприкінці святкового концерту виступили старі друзі – заступник директора з навчальної роботи Сидоренко Денис Сергійович та директор департаменту гітар і гітарного обладнання Всеукраїнської мережі музичних салонів «Атланта-Шоу» Кир’як Сергій Олексійович. У їхньому виконанні глядачі почули старовинну композицію – своєрідний гімн жінкам. 

Хочеться висловити щиру вдячність усім гостям нашого свята! А любим жінкам ми бажаємо міцного здоров’я, терпіння, краси та нескінченної любові! 

Галерея (12 фото)


новина від 14.03.2016


новина від 10.03.2016

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Последняя