Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Последняя 

Вистава «Пігмаліон»

Одна з найвідоміших п'єс Бернарда Шоу, «Пігмаліон», написана більше 100 років тому, ще у 1912 році.Але проблеми, порушені  у п’єсі  (відображення глибоких і гострих соціальних проблем), актуальні і сьогодні.

Постановка вистави саме за цією  п’єсою  стала дебютною для  студентів 1-го курсу-учасників студентського театрального гуртка «Мальви» (худ. керівник – Супрун Л.О.).

Прем’єра спекталя мала неймовірний успіх серед студентів та викладачів коледжу.

Галерея (8 фото)


новина від 24.04.2018

Участь студентів в інтелектуальній грі "Ерудит"

19 квітня 2018 р. на базі Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу відбулась інтелектуальна гра «Ерудит» з навчальної дисципліни «Інженерна та комп’ютерна графіка», в якій брали участь наші студенти ІІ курсу.

Команду «Зв’язківці» очолив капітан Алєксєєнко Г.(РТ-11), склад команди: Хижняк Є.(РТ-11), Замніус М.(К-11), Гринюк М.(К-11), Євсєєв Д.(СО-12), Шумаков А.(РТ-11)

Студенти наполегливо і творчо підійшли до виконання завдань, використовуючи всі отримані  раніше знання.

Гра проходила на кшталт морського бою, де потрібно було не тільки «потопити» корабель противника, але й дати правильну відповідь із розділу «Інженерної та комп’ютерної графіки». Команди «Зв’язківці» отримала базові знання з навчальної дисципліни, завдячуючи викладачу-наставнику Григоренко Ганни Володимирівни, викладачу Липовій Станіславі  Олегівні, та моральній підтримці заступнику директора Іваніченко Олени Федорівні

Бажаємо нових перемог!

Галерея (6 фото)


новина від 24.04.2018

Літературний вечір: «Постать Т.Г.Шевченка в культурному просторі сучасної України»

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про відзначення пам’ятних і ювілейних дат у 2018році» з метою консолідації та розвитку  історичної свідомості  підростаючого покоління,  збереження національної пам'яті,  національно-патріотичного, естетичного виховання  та загального культурного розвитку  підростаючого покоління  в Коледжі  заплановано проведення тематичних виховних заходів, приурочених до пам'ятних дат і ювілеїв 2018 року. 

В рамках цієї  роботи  класний керівник навчальної групи С)-02  Сотнікова С.В.  20 квітня провела літературний вечір на тему:«Постать Т.Г.Шевченка в культурному просторі сучасної України»

Галерея (4 фото)


новина від 24.04.2018

Тематична виховна година, приурочена 120 річниці з дня народження Романа Бжеського

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про відзначення пам’ятних і ювілейних дат у 2018році» з метою консолідації та розвитку  історичної свідомості  підростаючого покоління,  збереження національної пам'яті,  національно-патріотичного, естетичного виховання  та загального культурного розвитку  підростаючого покоління  в Коледжі  заплановано проведення тематичних виховних годин, приурочених до пам'ятних дат і ювілеїв 2018 року. 

В рамках цієї  роботи  класний керівник навчальної групи К-11  І.В.Ємець  23 квітня провела тематичну виховну годину, приурочену 120 річниці з дня народження Романа Бжеського (1897-1982), громадського діяча, літературознавця, історика, журналіста, публіциста

Галерея (3 фото)


новина від 24.04.2018

Зустріч з ветеранами Другої світової війни

З метою вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності;   з метою національно-патріотичного виховання молоді та До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до Коледжу завітали  представники ветеранської організації  Основ’янського району: Юрченко Миколай Семенович та Власов Дмитро Григорович.  

Почесні  гості  згадували героїв, які билися з ворогом на полях війни, тих хто без відпочинку працював в тилу, намагаючись своєю відповідальною працею допомогти  Батьківщині вистояти в страшні роки лихоліття. Згадали ветерани і своє  воєнне дитинство.  Напевне тільки людина, яка бачила війну дитиною, яка пережила війну дитиною може розповісти сучасній молоді про те, що  таке війна з її жахами, страхом, загибеллю людей, які стали близькими.

Готуючись до зустрічі, студенти 1-го курсу (гр.П-01, СО-01) разом з культорганізатором Нестайко А.І. та класними керівниками Гуленко Л.Ф., Мартинець О.І. провели пошукову роботу, результатом якої стали доповіді та презентації про особистостей та події тих років.

На завершення, студентка гр. П-01 Дем’яненко Альона, подарувала ветеранам пісню і побажала їм міцного здоров’я, довгих років життя, добробуту та людської шани.

Галерея (4 фото)


новина від 24.04.2018


новина від 19.04.2018

Молодіжний соціальний проект «Бізнес-інкубатор «План «Б»

За підтримки Харківської обласної державної адміністрації розпочинається реалізація молодіжного соціального проекту «Бізнес-інкубатор «План «Б».

Метою проекту є створення платформи для сприяння у реалізації бізнес ідей серед студентів, молодих науковців закладів вищої освіти Харківської області та усіх бажаючих.

Проект допоможе учасникам реалізувати свої бізнес ідеї, залучити доступні мікрокредити, отримати безкоштовну консультацію та допомогу експертів.

Щоб стати учасником проекту необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/7S52BCJymYsIstrX2 до 19 квітня 2018 року.

Галерея (1 фото)


новина від 27.03.2018

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Последняя