Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Последняя 

Як отримати он-лайн послугу у сфері державної реєстрації?

документ

З метою попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації звертайтесь за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/dokumenty/go.

Знайти он-лайн будинок юстиції Ви можете за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/.

З метою отримання повторних свідоцтв звертайтесь за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/dokumenty/zayava/.

Для отримання вказаної вище інформації звертайтесь за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/information/.


новина від 10.04.2019

СтопБулінг

В межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО​!», в Коледжі пройшли лекції від спеціалістів Головного територіального управління юстиції у Харківській області.  Так, Котляр  Г.О., головний спеціаліст відділу  взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, провела для студентів ІІ курсу Коледжу лекції та інтерактивні вправи на тему: “Кібербулінг або агресія в інтернеті”, “Стоп булінг”, “Як отримати податкову знижку на навчання”, “Я маю право голосу”.

Під час проведення лекції працівників Служби було ознайомлено з поняттям кібербулінг. Кібербулінг – це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

Наприкінці заходу студентів було проінформовано про дію  загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Галерея (7 фото)


новина від 09.04.2019

Міжнародний освітній форум «NewEdu: Tech in Focus»

Адміністрація та викладачі коледжу відвідали наймасштабнішу освітню подію цього року, IV Міжнародний освітній форум New Edu: Tech in Focus, що проходив 4-5 квітня у Premier Palace Hotel Kharkiv.

Цього року форум сфокусувався на ІТ технологіях, а його співорганізатором став KharkivITcluster, який об'єднує понад 50 провідних технологічних компаній Харківського регіону.

Участь у заході стала можливою завдяки  підтримки KharkivITcluster, учасником якого є Харківський коледж Державного університету телекомунікацій, і особтсто Е.Рубіна, одного із співзасновників Харківського ІТ-кластера, та Ольги Шаповал, виконавчого директора KharkivITcluster.


Галерея (4 фото)


новина від 06.04.2019

Студенти ХК ДУТ перемогли в олімпіаді з інженерної та комп'ютерної графіки серед студентів ЗВО І-ІІ р.а.

29 березня на базі ХМТ імені О.О.Морозова відбулась регіональна студентська олімпіада «Комп’ютерне креслення і моделювання засобами САПР». Студентка І курсу (гр. СО-01) Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій Маргарита Батигіна зайняла І місце.
Студент Чуйченко Дмитро (гр. РТ-01) посів ІІ місце.
Підготовку переможців здійснював викладач вищоі категорії, викладач-методист коледжу, Григорій Мокренко. Вітаємо переможців та Мокренка Григорія Олексійовича з перемогою та бажаємо подальших успіхів!!! Пишаємося вами

Галерея (6 фото)


новина від 01.04.2019


новина від 25.03.2019

Студенти УАЛ завітали до студентів ХК ДУТ

Студенти Харківського осередку Української академії лідерів завітали до Харківськооо коледжу Державного університету телекомунікацій.

Сьогодні вони розповіли студентам коледжу про те, як відрізнити фейкові новини в інтернеті від правди, а ще презентували академію.

Галерея (5 фото)


новина від 25.03.2019

380-річчя з дня народження гетьмана України Івана Мазепи

20 березня 2019 року виповнился 380 років з дня народження визначного українського діяча, гетьмана України Івана Степановича Мазепи. До цієї  дати в Коледжі, класними керівниками Гуленко Л.П., Семенченко Т.О. та Власенко В.М., було проведено тематичні виховні години.

Галерея (4 фото)


новина від 25.03.2019

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Последняя