Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Последняя 

Переваги навчання в Харківському коледжі Державного університету телекомунікацій

Сьогодні багатьох батьків турбує питання вибору їхніх дітей, які навчаються в 9-му класі, де продовжити навчання: у школі чи вступати до коледжу? Зробити правильний вибір дуже важливо, адже він може стати вирішальним для майбутнього дитини.

Більшість учнів та їхніх батьків не наважується залишити стіни школи після 9-го класу тільки тому, що існують певні стереотипи щодо закладів освіти І-ІІ  рівнів акредитації та малу поінформованість про освітній  процес у коледжах. Хоча здобуття атестату саме в коледжі має велику кількість переваг, які допомагають випускникам зробити правильний  вибір на  шляху подальшої  освіти у закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації (інститути, університети та ін.).

У величезної кількості професіоналів, що досягли висот у кар'єрі й зробили своє ім'я авторитетним, освітній шлях починався  саме з коледжу.

Однією з найголовніших переваг є те, що студенти коледжів мають можливість отримати професію набагато раніше, ніж однолітки, що залишаються вчитися в школі.Ще будучи зовсім юним, підліток входить у світ своєї професії, адаптується до неї, осмислює правильність вибору. Таким чином, в 15-16 років він вже робить перші кроки у своїй кар'єрі.

Велике значення в процесі навчання приділяється практиці – студенти отримують знання і навички, необхідні в подальшій  роботі. Практиці студентів присвячується 60% навчального часу і проходять вони її на профільних підприємствах і організаціях, набуваючи таким чином професійну компетентность. А це за умови жорстокої конкуренції на ринку праці – неабияк важливо. Адже в той час, як магістри лише закінчують навчання, випускник коледжу вже має реальний трудовий досвід, який для роботодавця важить більше, ніж освітньо–кваліфікаційний рівень найманого працівника.

 На відміну від школярів, які закінчивши 11 класів у 18 років мають лише атестат про повну середню освіту, студенти коледжів мають у такому ж віці й атестат про повну середню освіту, й диплом молодшого спеціаліста. А якщо після закінчення навчання вони обирають спеціальність, за якою вчилися в коледжі, термін їх навчання в університеті буде коротший, ніж у решти студентів  (мають право вступати   одразу на 2-й чи 3-й курс).І що важливо,вони вже свідомо обирають професію і мають впевненість у правильності свого вибору.

 Студенти коледжу навчаються у звичному їм ритмі, але вже за новими стандартами: з парами, семінарськими та практичними заняттями і сесією.

До того ж бути студентом в такому юному віці - привід для гордості, а якщо до того ж студент отримує стипендію, це додає йому впевненості та робить  більш дорослим у своїх же очах, вчить  розпоряджатися своїми грошима і цінувати зароблене.

Студентське суспільне життя в коледжі зазвичай досить насичене цікавими заходами: екскурсії на телебачення, на профільні підприємства, відвідування Музею телебачення у м. Києві, участь у міжвузівських квестах, змаганнях, програмах академічної мобільності, волонтерська діяльність та багато інших цікавих заходів.

Харківський коледж Державного університету телекомунікацій має  зручне  розташування.  Знаходиться у самому  центрі  Харкова, між станціями  метро «Майдан Конституції» та «Проспект Гагаріна».

Запрошуємо на навчання випускників 9-х, 11-х класів.

Харківський коледж Державного університету телекомунікацій – ваш ключ до успіху!


новина від 30.06.2018


новина від 08.06.2018

Вибори Голови Студентської ради Коледжу

Сьогодні відбулись чергові вибори Голови студентського самоврядування.  Перемогу  здобув студент гр.РТ-01 Доценко Антон.

Вітаємо і бажаємо успіхів на посаді!

Галерея (5 фото)


новина від 08.06.2018


новина від 04.06.2018


новина від 04.06.2018

Перемога у конкурсі «Молода людина року»

29 травня у ПК Основ’янського району відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців І етапу міського конкурсу «Молода людина року».

 В номінації «Громадська діяльність» ІІ місце посів Зінов’єв Богдан, студент ІІІ курсу (гр.СО-21).

В номінації «Студент ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації» І місце посіла Коваленко Руслана, студентка ІV курсу (гр.РТ-31).

Вітаємо  з  перемогою!

Бажаємо нових звершень та реалізації найамбітніших планів і бажань!

Галерея (5 фото)


новина від 29.05.2018

Участь у ХIII Генеральній асамблеї Української асоціації студентів

З  18-20 травня у місті Тернопіль на базі Тернопільського національного економічного університету проходила ХIII Генеральна асамблея ГО «Українська асоціація студентів» – UASMeetUp. Протокольним рішенням  органу студентського самоврядування Коледжу, делегатами з правом голосу на  Асамблеї від нашого Коледжу було висунуто Голову студентської ради   Лісну Інну  та Голову інформаційного сектору Калашникова Олексія. 

Під час Асамблеї представники студентського самоврядування переобрали Президента ГО «Українська асоціація студентів», налагодили контакти з представниками ОСР інших закладів вищої освіти  України, а ще  відпочили і отримали заряд неймовірних емоцій та незабутніх вражень.

Цілеспрямовані, цікаві, амбітні, відкриті до змін, нових проектів і досягнень-такими ми виховуємо наших студентів!

 

Приєднуйтесь до команди лідерів!

Галерея (4 фото)


новина від 29.05.2018

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Последняя