Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Последняя 

Урочистий захід, присвячений початку нового навчального року

1 вересня 2016 року у Харківському коледжі Державного університету телекомунікацій відбувся святковий захід, присвячений початку нового навчального року.

Розпочалось свято із привітання від директора коледжу, кандидата економічних наук Дмитра Олексійовича Корсакова.

Дмитро Олексійович у своєму привітанні процитував афоризм Й.В. Гете – «Вдача любить наполегливих», побажав студентам сумлінно оволодівати сучасними технологіями, докладати максимум зусиль до саморозвитку та самореалізації.

У заході взяли участь провідні фахівці підприємств галузі телекомунікацій – друзі та партнери нашого навчального закладу

Світлана Комлева – заступник директора компанії «МаксНет»;

Індик Юлія Василівна – PR-менеджер компанії «МаксНет»;

Скворчевська Анна Леонідівна – PR-менеджер компанії «МаксНет»;

Полтавченко Володимир Анатолійович – начальник відділу експлуатації мобільної мережі Харківської області ТОВ «лайфсел»;

Облог Кирило Володимирович – начальник дільниці експлуатації мережі Харківського технічного відділу ТОВ «Інтертелеком»;

Горбунов Володимир Олександрович – інженер Харківського технічного відділу ТОВ «Інтертелеком»;

Дергільов Олександр Іванович – директор ДП «Харківський обласний радіотелевізійний передавальний центр».

Почесні гості свята привітали студентів і викладачів коледжу, подарували  багато теплих і щирих побажань.

Директор коледжу Дмитро Олексійович Корсаков разом із головою студентського самоврядування студенткою групи К-31 Вікторією Шкурко передав символічний ключ від знань першокурсникам – студенту групи К-01 Роману Ступаренку та студентці групи П-01 Марині Бабіч.

 Наприкінці свята пролунав перший у цьому навчальному році дзвоник, що запросив студентів і викладачів на перше заняття«Щоб у серці жила Україна», присвячене25-річчю незалежності України.

Побажаємо студентам і колективу Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій міцного здоров’я, терпіння, добробуту, миру в родинах та нашій Батьківщині!

Галерея (23 фото)


новина від 03.09.2016

Відкриття навчальної лабораторії «Сучасних мережевих технологій» від компанії “MaxNet”

1 вересня 2016 року у Харківському коледжі Державного університету телекомунікацій відбулася чергова визначна подія: за ініціативи директора коледжу Дмитра Олексійовича Корсакова та директора компаніїMaxNet” Алли Станіславівни Стручаєвої була обладнана лабораторія для вивчення сучасних мережевих технологій.

Тепер студенти зможуть ознайомитися з обладнанням і матеріалами, що використовуються провайдером на ділянці "останньої милі". На обладнаному стенді можна побачити принципи побудови волоконно-оптичного кабелю, попрацювати з комутаторами, soho роутером, зібрати макет вузла доступу з використанням комутаторів, медіаконверторів, sfp-модулів і протестувати його роботу. Студенти зможуть проводити лабораторні роботи з налаштування обладнання та побудови локальної мережі.

Також фахівці компанії MaxNet”  розгорнули віртуальні сервери для отримання навичок їхнього адміністрування.

Окрім відкриття лабораторії, компанія MaxNet” забезпечила високошвидкісний доступ до мережі Інтернет.

Ось уже багато років компанія MaxNet розвиває телекомунікаційну галузь у Харківському регіоні. І найважливішиму цьому процесіє розвиток фахівців у галузі телекомунікацій, від яких і залежить кінцевий результат якості послуг, що надаються громадянам.

Адміністрація Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій висловлює щиру вдячність директору компанії  MaxNet” Аллі Станіславівні Стручаєвій, заступнику директора Світлані Володимирівні Комлевій, PR-менеджерам Юлії Василівні Індик та Анні Леонідівні Скворчевській, а також начальнику технічного відділу Роману Анатолійовичу Глушкову та його підлеглим за організацію такої необхідної студентській молоді лабораторії.

MaxNet” – єдність цифрових технологій!

Галерея (10 фото)


новина від 02.09.2016

Гарна новина!

В Харківському коледжі телекомунікацій 29 серпня розпочала роботу і гостинно запрошує всіх бажаючих ІТ - їдальня на першому поверсі. Щиро дякуємо адміністрації коледжу за те, що створює максимально комфортні умови для студентів.

Галерея (11 фото)


новина від 29.08.2016

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Последняя