Первая 1 2 3 4 5 6 Последняя 

Екскурсія до Центру зайнятості

В рамках співпраці з Харківським міським центром зайнятості, з метою сприяння працевлаштуванню випускників  закладів освіти  відбулась  ознайомча екскурсія  студентів коледжу до ХМЦЗ.

Галерея (4 фото)


новина від 01.11.2018

«Круглий стіл» до Дня визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Напередодні цієї знаменної дати Студрада Коледжу  прийняла участь у «круглому столі», організованому  Департаментом науки і освіти України ХОДА.

Галерея (4 фото)


новина від 01.11.2018

28 жовтня – День звільнення України від фашистських загарбників

З метою вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності;   з метою національно-патріотичного виховання молоді та До Дня звільнення України від фашистських загарбників під час Другої  світової війні 26 жовтня до Коледжу завітали  представники ветеранської організації  Основ’янського району: Юрченко Миколай Семенович та Власов Дмитро Григорович.  

Почесні  гості  згадували героїв, які билися з ворогом на полях війни, тих хто без відпочинку працював в тилу, намагаючись своєю відповідальною працею допомогти  Батьківщині вистояти в страшні роки лихоліття. Згадали ветерани і своє  воєнне дитинство.  Напевне тільки людина, яка бачила війну дитиною, яка пережила війну дитиною може розповісти сучасній молоді про те, що  таке війна з її жахами, страхом, загибеллю людей, які стали близькими.

Готуючись до зустрічі, студенти 1-го курсу (гр.К-01, СО-01) разом з культорганізатором Нестайко А.І. та класними керівниками Афанасьєвою К.О. та  Каплун О.А. провели пошукову роботу, результатом якої стали доповіді та презентації про особистостей та події тих років.

На завершення, студентки гр. П-11 Дем’яненко Альона та гр. П-01 Онищенко Ліза, подарували ветеранам пісню і побажала їм міцного здоров’я, довгих років життя, добробуту та людської шани.

Галерея (3 фото)


новина від 30.10.2018

І регіональна студентська практична конференція «PRAKTICEFEST»

25 жовтня на базі ХКАБД  пройшла І регіональна студентська  практична  конференція «PRAKTICEFEST» .  В конференції прийняли участь студенти нашого  коледжу Дем`яненко А.В., Грибенко А.С. під керівництвом викладачів Мокренка Г.О., Таранової Р.О.

Галерея (5 фото)


новина від 27.10.2018

Участь в обласному конкурсі “Економічний брейн-ринг”

24 жовтня 2018 року команда Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій у складі студентів академічної групи П-21 Галюк Катерини, Коноплі Дарї, Терещенко Марини та Борзової Анастасії, разом з викладачем економічниїх дисциплін Мальцевою Вікторією Сергіївною,  прийняла участь в обласному конкурсі - "Економічний брейн-ринг", який відбувся у Харківському державному автотранспортному коледжі. Наші студенти зайняли VІІ  місце серед 12 команд та за участь у економічному брейн-рингу нагороджені грамотою і подарунками.

Галерея (3 фото)


новина від 26.10.2018

Поїздка до Львова

               В рамках реалізації програми внутрішньої академічної мобільності студенти навчальної групи П-21 разом з класним керівником В.С. Мальцевою  з 10.10.2018 по 16.10.2018 відвідали Львівський коледж Державного університету телекомунікацій. Мета поїздки - збагачення індивідуального досвіду здобувачів вищої освіти щодо інших моделей створення та поширення знань. Студенти відвідали заняття з вивчення комп’ютерних технологій у галузі зв’язку, побували в спеціальних лабораторіях, обмінювались досвідом навчання з ровесниками.

               Львів неповторний восени. Під час екскурсійних турів студенти змогли  побачити, як кожна епоха залишила свій слід в історичних пам’ятках міста, проникнулись духом міста, відчули на собі його незвичну, старовинну атмосферу та традиції.

Галерея (4 фото)


новина від 19.10.2018

Всесвітній день поштового зв’язку

               9 жовтня – Всесвітній день поштового зв’язку Це свято  в коледжі проведено за участю всіх студенів, які свою майбутню  професійну кар’єру пов’язують з діяльністю  національного оператора поштового  зв’язку й готові прикласти набуті знання в розвиток Головної пошти країни, що інтенсивно реформується. 

                У святі взяли участь  і привітали  поштовиків директор  та інші адміністративні особи коледжу.

                До цього свята  студенти 3-го курсу підготували презентації з питань  стратегічного  розвитку поштової підгалузі, впровадженнясучасного  обладнання  на об’єктах поштового зв’язку, засобів малої механізації, нових послуг для клієнтів у відділеннях поштового зв’язку, для представників бізнесу,а також розглянули перспективи розвитку фінансових послуг та створення  Поштового банку в Україні.

                Кращі студенти були нагороджені поїздкою до м. Львів.

Галерея (4 фото)


новина від 12.10.2018

Первая 1 2 3 4 5 6 Последняя