Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Последняя 

Лекція з пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту

Представники  Основ’янського РВ  у м.Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області  провели лекцію для студентів Коледжу про правила  пожежної безпеки та діях у надзвичайних  ситуаціях.

Галерея (3 фото)


новина від 16.04.2019

До нас завітали представники Харківського територіального управління НАБУ

Директор Управління, Кравченко  Юрій, розповів про діяльность Бюро, конкурсний відбор фахівців, наявні вакансії. Студентам було показано фільм про будні роботи Бюро, кадри реальних затримань підозрюваних у вчиненні корупційних діянь.

Дякуємо Юрію Кравченку та Майї Каштан за цікаву лекцію.

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Галерея (4 фото)


новина від 16.04.2019


новина від 15.04.2019


новина від 15.04.2019

Зустріч з керівництвом Універсальної школи журналістики

Виктория Худякова, директор Універсальної школи журналістики    (м. Харків), провела організаційну зустріч зі студентами Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій, під час якої презентувала основні напрями діяльності школи.

Також, було окреслено основні напрями співпраці ХК ДУТ та
Універсальної школи журналістики.

Галерея (2 фото)


новина від 10.04.2019

Як отримати он-лайн послугу у сфері державної реєстрації?

документ

З метою попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації звертайтесь за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/dokumenty/go.

Знайти он-лайн будинок юстиції Ви можете за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/.

З метою отримання повторних свідоцтв звертайтесь за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/dokumenty/zayava/.

Для отримання вказаної вище інформації звертайтесь за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/information/.


новина від 10.04.2019

СтопБулінг

В межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО​!», в Коледжі пройшли лекції від спеціалістів Головного територіального управління юстиції у Харківській області.  Так, Котляр  Г.О., головний спеціаліст відділу  взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, провела для студентів ІІ курсу Коледжу лекції та інтерактивні вправи на тему: “Кібербулінг або агресія в інтернеті”, “Стоп булінг”, “Як отримати податкову знижку на навчання”, “Я маю право голосу”.

Під час проведення лекції працівників Служби було ознайомлено з поняттям кібербулінг. Кібербулінг – це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

Наприкінці заходу студентів було проінформовано про дію  загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Галерея (7 фото)


новина від 09.04.2019

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Последняя