Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Последняя 

Відбулася сьома конференція «Фізика. Наука. Життя»

14 березня 2018 року у нашому коледжі відбулася сьома конференція «Фізика. Наука. Життя». В ній взяли участь представники 35 навчальних закладів Харківської області, у тому числі Харківського національного університету радіоелектроніки і Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, загальноосвітніх шкіл та коледжів.

 Пленарне засідання у форматі стендових доповідей супроводжувалося демонстраціями, виготовленими студентами та курсантами. Кожен учасник міг не тільки детально ознайомитися з роботами, але і взяти участь в експериментах. Ось короткий їх перелік: крапельниця Кельвіна та фонтан Герона, колектор сонячної енергії та левітатор води, саморобний кондиціонер та термоелектричний холодильник, трансформатор Тесла та годинник-пропелер, експерименти з магнітної левітації та магнітних властивостей речовини, з охолодження комп’ютерів та військової техніки, демонстрація фізичних принципів передачі зображення та роботи оповолоконних систем, застосування гіроскопічного ефекту в системах навігації, електронний екзаменатор та багато іншого…Збірник тез доповідей молодіжної науково-практичної конференції «ФІЗИКА. НАУКА. ЖИТТЯ - 2018»

Галерея (36 фото)


новина від 22.03.2018

1 секція. «Фізика і природничі науки».

Після перерви робота конференції продовжилася за секціями.

1 секція. «Фізика і природничі науки».

Дуель на пушках Гауса, дослідження основ повітроплавання та сили Архімеда, проблеми астероїдно-кометної небезпеки, the Kepler mission стали предметом живого обговорення на цій секції. Особливо потрібно відзначити експериментальні роботи школярів Дворічанського ліцею та Височанської СЗОШ ім. О.Л. Пшенички.

Фотозвіт з роботи 1 секції

Галерея (10 фото)


новина від 22.03.2018

2 секція. «Фізика та інформаційні технології».

Ця секція завжди привертає особливу увагу. На ній розглядалися питання фізичних основ ІКТ, таких, як твердотіла пам’ять та акустооптичні процесори, розробка та використання комп’ютерних програм в лабораторних роботах з фізики, і, нарешті, дослідження у галузі генетичних алгоритмів та методів навчання нейронних мереж.

Фотозвіт з роботи 2 секції

Галерея (13 фото)


новина від 22.03.2018

3 секція. «Фізика та виробничі технології».

Основу цієї секції складають роботи студентів коледжів, які на практиці застосовують здобуті знання. Темами досліджень стали: застосування лазерів у медицині, визначення в’язкості та температури плавлення лікарських речовин, нанорегенераційне покриття, системи кондиціонування повітря.

Фотозвіт з роботи 3 секції

Галерея (16 фото)


новина від 22.03.2018

4 секція. «Фізика та охорона довкілля».

Особливу увагу при обговоренні екологічних питань привертають питання альтернативних джерел енергії. Саме вони складали основу доповідей на четвертій секції: припливні та хвильові електростанції, теплові насоси та електромобілі. Виявилося, що навіть чорні діри та нанороботи мають відношення до сучасного або майбутнього енергозбереження.

Фотозвіт з роботи 4 секції

Галерея (17 фото)


новина від 22.03.2018

Обласна науково-практична конференція «Студентське самоврядування – запорука успіхів в освіті та вихованні»

23 лютого на базі Харківського машинобудівного коледжу відбулась конференція, присвячена актуальним проблемам діяльності та подальшого розвитку студентського самоврядування в умовах сьогодення. Участь у роботі Конференції взяли участь представники студентського самоврядування нашого Коледжу: Голова студентської ради Лісна Інна, заступник Голови студентської ради Зінов’єв Богдан, Голова інформаційного відділу Калашніков Олексій, члени студентської ради Дорошенков Дмитро, Шевченко Кирило, які поділилися  з учасниками конференції власним досвідом вирішення питань навчань та побуту, захисту прав та інтересів студентів Коледжу, пріоритетних напрямів діяльності. Голова студентської ради, Лісна Інна, виступила з доповіддю на пленарному засіданні разом із завідувачем відділення Ромащенко І.О. Усі інші представники студентського самоврядування  Коледжу виступали на іншому пленарному засіданні разом із заступником директора з виховної роботи, Саніною О.В. Студент Дорошеко Дмитро, виступив на конференції з віршем про ХК ДУТ, який написав спеціально до конференції.

Галерея (5 фото)


новина від 02.03.2018

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Последняя