Первая 1 2 3 4 5 6 Последняя 

Привітання до Всесвітнього Дня пошти

9 жовтня світ відзначаєМіжнародний день поштової служби. Ця дата є святом і для студентів та викладачів спеціальності «Організація та експлуатація  поштового зв’язку»  нашого Коледжу.  До   свого професійного свята викладачі предмета «організація поштового зв’язку»  Таранова Р.О. та Улєєва Р.Є.  разом зі студентами - «поштовиками» підготували святковий захід, який одночасно став і «Дебютом першокурсників - поштовиків».

Галерея (5 фото)


новина від 11.10.2018

Щиро вітаємо зі святом!


новина від 09.10.2018

Подорож до Сковородинівки

5 жовтня  відбулась екскурсія  студентів І курсу до музею  Г.С.Сковороди. Подорож  перевершила усі сподівання: відпочили, провели вікторину «Пізнай самого себе», визначили та нагородили переможця (вітаємо групу П-01!),  започаткували  нову традицію-заклали  Капсулу  часу. І все це за чудової погоди!

Галерея (8 фото)


новина від 08.10.2018

Лекція від фахівців Харківського міського центру зайнятості

02.10.2018 до Коледжу завітали наші друзі і партнери - Харківський міський центр зайнятості. Фахівці центру провели для студентів 3-4 курсів інтерактивну лекцію на тему «Молодь на ринку праці». Студенти вчилися складати резюме, як поводитися під час співбесіди з роботодавцем, на що звертати увагу під час пошуку роботи.

Галерея (3 фото)


новина від 02.10.2018

Участь у Всеукраїнському он-лайн - конкурсі «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ»

28-30 вересня  студенти  групи К-01 взяли участь у Всеукраїнському он-лайн - конкурсі «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ» від освітнього проекту «На Урок». Темою конкурсу були питання правил поведінки в мережі, актуалізація та закріплення знань про безпеку в он-лайні.

Результати наступні:

МІХАЙСЬКИЙ Денис та ЧУМАК Ярослав нагороджені Дипломами І ступеню.

  ВАРГО Михайло, ТАРАСЕНКО Олег та КАРДАШ Артем - Дипломами ІІ ступеню.

ІВАЩЕНКО Владислав та ФІЛІППЕНКО Данило - Дипломами ІІІ ступеню.

Гога Данило, Коняєв Едуард, Панченко Віталій та Шемигон Богдан отримали Сертифікати учасника.

Вітаємо наших хлопців з гідним початком студентського життя!

Галерея (11 фото)


новина від 01.10.2018

Тематична виховна година, приурочена 85 річниці з дня народження Анатолія Солов’яненка

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про відзначення пам’ятних і ювілейних дат у 2018році» з метою консолідації та розвитку  історичної свідомості  підростаючого покоління,  збереження національної пам'яті,  національно-патріотичного, естетичного виховання  та загального культурного розвитку  підростаючого покоління  в Коледжі  заплановано проведення тематичних виховних годин, приурочених до пам'ятних дат і ювілеїв 2018 року. 

В рамках цієї  роботи  класні керівники академічних групи К-11  І.В.Ємець, П-21 В.С.Мальцева  28 вересня провели тематичну виховну годину, приурочену 120 річниці з дня народження Анатолія Солов’яненка (1932-1999), співака, громадського діяча, Героя України, народного артиста України.

Галерея (2 фото)


новина від 01.10.2018


новина від 01.10.2018

Первая 1 2 3 4 5 6 Последняя