Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Последняя 

Обласна науково-практична конференція «Фізика. Наука. Життя»

26 лютого на базі Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій відбулась щорічна науково-практична конференція, яка є підсумком наукової, навчально-дослідницької діяльності здобувачів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації та здобувачів освіти загальноосвітніх закладів, пов’язаної з розв’язанням творчих, проектних  та дослідницьких задач.

Галерея (5 фото)


новина від 27.02.2019

Програма


новина від 25.02.2019

Реалізація і захист прав людини у сфері зайнятості

Галерея (4 фото)


новина від 25.02.2019

Співпраця з ХОДА

Діалог влади с освітянами: «Актуальні  проблеми формальної та неформальної освіти та виховання молоді: міжнародний досвід та освітні інновації»

 

За підтримки голови ХОДА Юлії Світличної, Міністерства закордонних справ Німеччини, координаторки проекту Ольги Пішель, голови ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» Ольги Кліменко, в рамках попередньої домовленості, з метою підведення підсумків  реалізації  І етапу проекту «Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди», 19 березня 2019 року в Харківському коледжі Державного університету телекомунікацій відбудеться робоча зустріч представників ХОДА, в особі радниці очільниці ХОДА з питань гендерної політики та анти дискримінації Юлії Сєдої, координаторки проекту Ольги Пішель, голови ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ»   Ольги  Кліменко, тренерки та експертки проекту  Олени Лукаш з адміністрацією,  педагогічним колективом,  студентами-медіаторами ХК ДУТ та паном Майельцер Герольд Гюнтер (Німеччина),  директором коледжу  для підлітків, яким загрожує соціальна ізоляція в результаті притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Під час робочої зустрічі планується обговорити інноваційні методи організації виховної роботи та особливості освітньої діяльності у Німеччині, зокрема в очолюваному паном Майельцер Герольд Гюнтер коледжі, виробити спільні рекомендації щодо ефективної організації формальної та неформальної  освіти підлітків, схильних до девіантної поведінки, та спланувати подальше співробітництво між  Харківським коледжем Державного університету телекомунікацій та коледжем у Німеччині.

Окрема увага буде приділена проблемі булінгу, як дискримінаційній практиці у підлітковому середовищі в Україні на сучасному етапі.

Учасники зустрічі обговорять такі питання:

1.                                           Антидискримінайійні практики в освіті

2.                                           Права дітей та підлітків

3.                                           Булінг (цькування) як сучасне явище с освітньому середовищі

4.                                           Розпізнання ситуації булінгу та вчасне реагування на його прояви

5.                                           Протидія булінгу (цькуванню)

Превентивні заходи попередження булінгу (цькування) в закладах освіти

Галерея (1 фото)


новина від 25.02.2019

Вручення сертифікатів

Радниця очільниці ХОДА з питань гендерної політики та антидискримінації Юлія Сєдая урочисто вручила Сертифікати про успішне проходження тренінгів студентам Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій

 

З вересня 2018 року  по лютий 2019 року  за підтримки голови ХОДА Ю. О. Світличної, Міністерства закордонних справ Німеччини, координаторки проекту Ольга Пішель, голови ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» Ольга Кліменко, тренерки та експертки проекту  Олена Лукаш в Харківському коледжі Державного університету телекомунікацій серед студентів І курсуреалізовувався  проект «Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди».

Основною метою проекту «Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди» є:

- Навчання молоді навичкам: медіації, ефективної взаємодії, конструктивному вирішенню конфліктів і миротворчості, ненасильницької комунікації, антидискримінаційної культури та навичок Softskills, з метою формування нової свідомості поваги та толерантного ставлення один до одного.
             - Створення Служб Примирення, в яких однолітки самі будуть підтримувати один одного, під менторством досвідчених, кваліфікованих фахівців.

І етап проекту завершився урочистим врученням пані Юлією Сєдою, радницею голови ХОДА пані Юлії Світличної, студентам коледжу Сертифікатів про успішне проходження тренінгів.

Підведення підсумків реалізації проекту «Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди» у Закладах вищої освіти І-ІІ р.а. м. Харкова планується в декілька етапів: проведення заключної постановки у вигляді форум-театруна базі Харківського соціально-економічного коледжу (20 березня 2019 року), створення відеоролика та організація круглого столу з метою обговорення результатів роботи, досягнень, проблем та перспектив подальшої роботи.

Переконані, що в умовах сучасного полі культурного світу створення безконфліктного освітнього середовища, запровадження медіації не тільки дозволить гармонізувати атмосферу у студентському колективі, але й сприятиме розвитку психологічної компетенції та життєвих навичок виходу із конфлікту та комунікативності студентів-медіаторів. І чим більше буде таких студентів, тим більш толерантнішим, розвиненішим та компетентнішим буде майбутнє покоління молодих українців.

Від імені ХОДА, Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій висловлюємо слова вдячності очільниці ХОДА Ю. О. Світличній, заступнику голови ХОДА А. В. Бабічеву, директорці департаменту науки і освіти освіти Л. Г. Карповій, радниці голови ХОДА з питань гендерної політики та антидискримінації Ю. С. Сєдій, координаторці проекту Ользі Пішель, голові ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» Ользі Кліменко, тренерці та експертці проекту  Олені Лукаш!

Галерея (6 фото)


новина від 25.02.2019

Виховна година: «Українці серед інших європейських націй»

15 лютого у групі К-01 студентом УІПА Воронцовим Р., який проходить у коледжі педагогічну практику під керівництвом викладача К.О. Афанасьєвої, проведено тематичну виховну годину «УКРАЇНЦІ СЕРЕД ІНШИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ НАЦІЙ». Доповідь студента-практиканта групу зацікавила і завершилась активною бесідою про українську державність, природні та людські ресурси нашої країни.

Галерея (3 фото)


новина від 25.02.2019

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Последняя