Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Последняя 

Стежками Г.С. Сковороди

Григорій Савич Сковорода (1722—1794) — великий український філософ, богослов, поет, байкар, педагог, музикант. Автор поетичної збірки «Сад божественних пісень», збірки байок «Байки Харківські», ряду філософських трактатів та діалогів.

Протягом жовтня-листопада 2018 року в Коледжі  проходять традиційні  Сковородинівські  навчання «Пізнай себе».   Так, 5 жовтня відбулася цікава подорож-екскурсія студентів 1 курсу до с. Сковородинівка в Золочівському районіХарківської області - місця де певний час жив, працював, помер та був похований відомий філософ-просвітитель.

Тут, в Національному літературно-меморіальному будинку-музеї Г.С.Сковороди, студенти-першокурсники, адміністрація та викладачі відвідали сакральні місця українського філософа та поета: садибу А.І. Ковалівського, кімнату, в якій жив і працював філософ, і в якій збереглися його речі;  сковородинівську криницю, дуб, ставок, липову алею, місце поховання Г.С.Сковороди.

Дана подорож – один із освітньо-виховних заходів, що проходять у Коледжі, в рамках вже традиційних Сковородинівських навчань «Пізнай себе».

Також студенти разом з класними керівниками готують тематичні виховні години, на яких презентують свої проектні роботи, присвячені життю видатного «байкаря».

7 листопада такі тематичні виховні години пройшли в групі СО-12 (кл. керівник Сотнікова С.В.) та в групі РТ-11 (кл. керівник Супрун Л.О.).

 

 

Галерея (6 фото)


новина від 09.11.2018

26.10.2018 У Харкові відбувся всеукраїнський фестиваль «Наука на сцені»

Вчителі обмінюються досвідом щодо підвищення мотивації у дітей до вивчення точних наук.
Десять найкращих поїдуть до Португалії аби показати себе перед міжнародною комісією.

Дмитро Парнюк, студент Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій Любой телевизор, он имеет всего лишь три цвета – это red, green, blue. Где-то смешивается больше цветов, где-то меньше и из-за этого мы можем на экранах видеть разные цвета. Когда объясняют в колледже всякими формулами, теориями – это сложно понять, а вот когда ты сам это можешь наблюдать и ты сам можешь это сделать – намного легче даже понять. 

Докладніше за посиланням ... ОБЪЕКТИВ медиа группа


новина від 09.11.2018

Перегляд фільму про шкоду паління

З метою пропагування здорового способу життя, попередження  паління серед молоді в коледжі було організовано перегляд фільму «Правда про табак та паління».

 

Галерея (6 фото)


новина від 08.11.2018

Тематична виховна година, приурочена 161 річниці з Дня народження Дмитра Багалія

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про відзначення пам’ятних і ювілейних дат у 2018році» з метою консолідації та розвитку  історичної свідомості  підростаючого покоління,  збереження національної пам'яті,  національно-патріотичного, естетичного виховання  та загального культурного розвитку  підростаючого покоління  в Коледжі  заплановано проведення тематичних виховних годин, приурочених до пам'ятних дат і ювілеїв 2018 року. 

В рамках цієї  роботи  класний керівник академічної групи П-21 В.С. Мальцева  7 листопада  провела  тематичну виховну годину, приурочену 161 річниці з Дня народження Дмитра Багалія (1857-1932), українського історика, філософа та громадського діяча; лауреата Уваровської премії,  ректора Імператорського Харківського університету (1905—1910), одиного із фундаторів, академіка Української Академії Наук (з 1919).

У 1914—1917 роках — голова Харківської міської думи, міський голова Харкова.

Галерея (2 фото)


новина від 08.11.2018

Зустріч з роботодавцями

Питання працевлаштування-одне з найактуальніших для молоді.
Особливо, коли досвіду роботи ще немає.
З метою сприяння молоді в працевлаштуванні,  зв’язку теорії з практикою Коледж співпрацює  безпосередньо з роботодавцями.
Так,  2 листопада до Коледжу завітали представники компанії Globalbilgi. Олена,  HR – менеджер компанії, розповіла  студентам 2-3-го курсів  про умови роботи та  перспективи кар’єри у компанії.

Галерея (3 фото)


новина від 05.11.2018

Навчальна екскурсія на підприємство "Теко ЛТД"

30 жовтня відбулась екскурсія на підприємство "Теко ЛТД"  студентів  третього курсу. Це підприємство займається виробництвом пасивного телекомунікаційного обладнання, обладнання для волоконно-оптичних ліній зв'язку, монтажних тателефонних шаф. Екскурсію для студентів та викладачів коледжу провів комерційний директор фірми Олександр. Студенти мали змогу побачити цеха, оснащені сучасним обладнанням, технічний відділ, відділ розробокта готову продукцію. 

Дякуємо адміністрації підприємства ТОВ НВП «ТЕКО ЛТД» за співпрацю та пізнвавальну екскурсію. 

Галерея (7 фото)


новина від 01.11.2018

Екскурсія до Центру зайнятості

В рамках співпраці з Харківським міським центром зайнятості, з метою сприяння працевлаштуванню випускників  закладів освіти  відбулась  ознайомча екскурсія  студентів коледжу до ХМЦЗ.

Галерея (4 фото)


новина від 01.11.2018

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Последняя