Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Последняя 

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

З 5 лютого на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua триває реєстрації на ЗНО-2019.

 РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО

    Під час основного періоду реєстрації (05 лютого до 25 березня 2019 року) подати документи для участі в додатковій сесії мають право особи, які не можуть пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії у зв’язку з тим, що:
    • у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном;
    • за релігійними переконаннями не можуть узяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів, що проводиться в певні дні;
    • обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальні предмети, тестування з яких проводиться під час основної сесії в один день;
    • вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії;
    • у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном.

ПЕРЕВІРКА СТАНУ РЕЄСТРАЦІЇ

Перевірити стан реєстрації можна на веб-сайті УЦОЯО https://zno.testportal.com.ua/track у розділі «Стан опрацювання реєстраційних документів».

Сервіс надає можливість перевіряти та відслідковувати стан надходження документів, їх опрацювання, відправку сертифікатів за номером реєстраційної картки (що відображено в контрольно-інформаційному листку).Обробка реєстраційних документів триває до 10 робочих днів із моменту їхнього надходження до регіонального центру.

ПЕРЕВІРКА СТАНУ ВІДПРАВЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ

Відслідковувати стан надходження документів до регіонального центру можна за допомогою веб-сервісів служби, якою було здійснено відправлення (Укрпошти або Нової пошти).

ТИПОВІ ПОМИЛКИ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО-2019

    • не надано копію документа про повну загальну середню освіту
    • не надано копію документа про зміну імені/свідоцтва про розірвання шлюбу/витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб щодо підтвердження дошлюбного прізвища/рішення суду про розірвання шлюбу, де вказано про зміну прізвища на дівоче (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних)
    • не надано фотокартки або фотокартки не відповідають вимогам (дві однакові кольорові або чорно-булі фотокартки для документів, розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку особи)
    • немає у реєстраційні картці підпису заявника
Особа, якій відмовлено в реєстрації, до 25.03.2019 може повторно надіслати до регіонального центру новий комплект реєстраційних документів, усунувши причину відмови.

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64.  Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496, канал Telegram t.me/zno2018kh


новина від 22.02.2019

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують  пам'ять Героїв Небесної Сотні. До цієї  дати в Коледжі пройшли тематичні виховні години, підготовлені викладачем історії, Л.П.Гуленко, та викладачами української мови, В.М.Власенко, Л.О.Супрун, С.В.Сотніковою. В бібліотеці коледжу було організовано тематичну книжкову виставку.

Галерея (5 фото)


новина від 21.02.2019


новина від 19.02.2019

Сьогодні День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

Указом Президента Україхни 11.02.2004   «Про День вшанування учасників бойових дій   на території інших держав» в Україні щорічно 15 лютоговшановуються громадяни України,  які виконували військовий  обов'язок на території інших держав

З нагоди цієї дати та в рамках військово – патріотичного виховання молоді за сприянням викладача Крикунова В.М була проведена зустріч студентів коледжу з ветераном АТО Миколаєнко Дмитром Васильовичом.

 


новина від 18.02.2019

Студентка І курсу Батигіна Маргарита у прямому ефірі Українського радіо Харків

12.02.2019 в студії Харківського обласного радіо відбулось Ток-шоу «Відкритий доступ» з Оксаною Білецькою. Тема ефіру: «Як управляти конфліктами у студентських колективах».  Гості студії: Ольга Пишель, координаторка проекту «Шлях до порозуміння»; Ольга Клименко, керівниця ГО Центр психологічного розвитку «Разом», тренерка проекту «Шлях до порозуміння»; Олена Лукаш, тренерка та експертка проекту «Шлях до порозуміння»; Світлана Оболенська, студентка житлово-комунального коледжу; Маргарита Батигіна,  студентка Харківськогоколеджу Державного університету телекомунікацій.

Ефір був приурочений підведенню підсумків І етапу пілотного проекту «Соціальна компетентність і управління конфліктами», який реалізується у Харкові на базі трьох ЗВО І-ІІ  р.а

Галерея (6 фото)


новина від 14.02.2019

Шановні студенти!

У цей чарівний день – День всіх закоханих – прислухайтесь до своєї душі і загляньте в своє серце. Любите? Бережіть свою любов, цінуйте кожну мить свого життя, адже життя і є Любов!

 


новина від 14.02.2019

Вітання з Днем закоханих

Студентська рада коледжу на чолі з головою Антоном Доценко привітала студентів Коледжу зі святом любові.  Студенти зібрали  святкову пошту,  провели конкурс на кращий плакат до Дня закоханих. 

Також  студенти відвідали Харківську обласну універсальну наукову бібліотеку, в якій стали учасниками театралізованого шоу до Дня закоханих. Усі учасники отримали пам’ятні сувеніри, а  Сургай Ростислав (гр. К-11) навіть отримав солодкий подарунок у формі серця.

Галерея (12 фото)


новина від 14.02.2019

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Последняя