Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Последняя 

Зустріч з ветеранами війни та військової служби

28 жовтня Україна відзначає значиму дату в своїй історії - День визволення України від фашистських загарбників  - національне свято, присвячене вигнанню військ нацистської Німеччини з території України в 1944 році.  До цієї дати та в рамки виконання плану заходівдо Дня захисника України  до  Коледжу  завітали  ветеранами війни та військової служби генерал-майор авіації Власов Дмитро Григорович  та  полковник у відставці, кандидат історичних наук, доцент  Юрченко Микола Семенович.

Галерея (7 фото)


новина від 20.10.2017

Зустріч з представниками ювенальної поліції

З метою профілактики вчинення молоддю кримінальних та  адміністративних правопорушень проти  майна фізичних та юридичних осіб, проти життя та здоров’я особи,  суспільного порядку; попередження тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії представниками ювенальної поліції Основ’янського району м. Харкова 18 жовтня були проведені превентивні бесіди серед студентів Коледжу.

Галерея (2 фото)


новина від 19.10.2017

Участь у щорічному футбольному турнірі «Кубок дружби»

«Кубок дружби» - це щорічний турнір з міні-футболу серед студентів міста Харкова, який проходить під патронатом народного депутата України В.Писаренка. Ігри між університетськими командами проводяться щоосені, починаючи з жовтня 2012 року.

Цього року, як і в попередні, змагання проходили в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького. Участь у турнірі прийняла і команда нашого Коледжу у складі 15 студентів.

Подяками народного депутата України В.Писаренказа спортивний азарт та підтримку здорового способу життя та активну участь у турнірі були відзначені студенти:Проценко Євген, Ворончихін Олексій, Ємець Максим, Квітка  Максим, Малихін Владислав, Мороз Максим, Пахоленко Максим, Онуфрієнко Олександр, Остапенко Ярослав, Повернін Артем,  Притико  Богдан,  Совтус  Владислав, Шередега Артем, Школін Павло, Ярослав Даніель.

Наші вітання учасникам змагань!

Галерея (15 фото)


новина від 18.10.2017

Наукові пікніки їдуть у Званівку

Викладачі Харківського коледжу телекомунікацій у складі команди харківських науковців взяли участь Науковому пікніку, що відбувся в середній школі села Званівка Бахмутського району Донецької області.

Не встигли ми розпакувати обладнання, як у школі почалася перерва. Перше питання, що задали нам учні, було: "Чим допомогти?" Ми відразу відчули себе, як вдома, бо в нашому коледжі установки збирають студенти. Ми звикли до масштабних харківських заходів. А тут? Площа перед школою була заповнена народом, але всім вистачило місця. Звісно, у спортивній залі хлопці з Краматорська грали у футбол. Ви запитаєте, яке відношення футбол має до науки? Мабуть, якщо м'яча ганяють роботи, а школярі "лише" конструюють, програмують та керують, то має.

Фойє школи віддали нам для дослідів з фізики та хімії. Двигуни, газові розряди, генератор Тесла, досліди з лазерами і маятниками, додавання коливань, дослідження хімічних властивостей речовин в ультрафіолеті - далеко не повний перелік демонстрацій, які представила харківська команда. Їх побачили учні дванадцяти шкіл, які приїхали на Науковий пікнік. Про Званівку і гостинних, дуже позитивних людей, які тут мешкають, про Науковий пікнік, що відбувся у п'ятницю, 13 жовтня (геть забобони!), ми будемо згадувати довго.


Галерея (25 фото)


новина від 17.10.2017

Тематична виховна година Дня захисника України та Дня Українського козацтва

13 жовтня 2017 року в рамках виконання Плану заходів до Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в академічних  групах П-11, П-21 пройшла тематична виховна година,   підготовлена студентами груп разом з класними керівниками Тарановою Р.О. та Мальцевою В.С. 

Галерея (3 фото)


новина від 13.10.2017

Економічний брейн-ринг

12 жовтня 2017 року команда Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій у складі студентів академічної групи РТ-31 Коваленко Руслани, Левченко Владислава, Лисициної Серафіми, Сніцар Євгена разом з викладачем економічниїх дисциплін Мальцевою В.С.,  прийняла участь в обласному конкурсі "Економічний брейн-ринг", який відбувся у Харківському державному автотранспортному коледжі. 

Галерея (4 фото)


новина від 12.10.2017

Навчальна екскурсія на підприємство

12 жовтня відбулась екскурсія на підприємство "Теко ЛТД"  студентів  академічної групи РТ-21. Це підприємство займається виробництвом пасивного телекомунікаційного обладнання, обладнання для волоконно-оптичних ліній зв'язку, монтажні тателефонні шафи. Екскурсію для студентів та викладачів коледжу провів комерційний директор фірми Олександр. Студенти мали змогу побачити цеха, оснащені сучасним обладнанням, технічний відділ, відділ розробок.та готову продукцію. 

Дякуємо адміністрації підприємства ТОВ НВП «ТЕКО ЛТД» за співпрацю та пізнвавальну екскурсію.  

Галерея (4 фото)


новина від 12.10.2017

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Последняя