Обласна науково-практична конференція «Студентське самоврядування – запорука успіхів в освіті та вихованні»

23 лютого на базі Харківського машинобудівного коледжу відбулась конференція, присвячена актуальним проблемам діяльності та подальшого розвитку студентського самоврядування в умовах сьогодення. Участь у роботі Конференції взяли участь представники студентського самоврядування нашого Коледжу: Голова студентської ради Лісна Інна, заступник Голови студентської ради Зінов’єв Богдан, Голова інформаційного відділу Калашніков Олексій, члени студентської ради Дорошенков Дмитро, Шевченко Кирило, які поділилися  з учасниками конференції власним досвідом вирішення питань навчань та побуту, захисту прав та інтересів студентів Коледжу, пріоритетних напрямів діяльності. Голова студентської ради, Лісна Інна, виступила з доповіддю на пленарному засіданні разом із завідувачем відділення Ромащенко І.О. Усі інші представники студентського самоврядування  Коледжу виступали на іншому пленарному засіданні разом із заступником директора з виховної роботи, Саніною О.В. Студент Дорошеко Дмитро, виступив на конференції з віршем про ХК ДУТ, який написав спеціально до конференції.

Галерея (5 фото)

новина від 02.03.2018

Зустріч активу студентської ради з Костянтином Лобойченко

20.10.2016 відбулась зустріч активу студентської ради з Костянтином Лобойченко, заступником Харківського міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту.

Галерея (4 фото)

новина від 21.10.2017

Шановні студенти!

Найбільший у країні фестиваль науки під відкритим небом повертається в Харків і всьоме дивуватиме дітей і дорослих експериментами з усіх галузей знань.

Вхід вільний. Подробиці незабаром.

Хочете допомогти або долучитися? Артём КоноваловTanya Baglay і Veronika Burkovskaya будуть раді. Можете вийти з ними на зв'язок або заповнити анкету http://bit.ly/2vkbk1S.

новина від 05.09.2017

Посещение детского психоневрологического санатория.

Студенческий совет ХК ГУТ в месте с Черкасовой Кристиной, посетили Харьковский детский психоневрологический санаторий.
Ребята познакомились с воспитанниками санатория, поиграли в интересные игры, пели песни, и рассказывали друг другу увлекательные истории.

Галерея (2 фото)

новина від 19.11.2016