Шановні студенти!

Найбільший у країні фестиваль науки під відкритим небом повертається в Харків і всьоме дивуватиме дітей і дорослих експериментами з усіх галузей знань.

Вхід вільний. Подробиці незабаром.

Хочете допомогти або долучитися? Артём КоноваловTanya Baglay і Veronika Burkovskaya будуть раді. Можете вийти з ними на зв'язок або заповнити анкету http://bit.ly/2vkbk1S.

новина від 05.09.2017

Посещение детского психоневрологического санатория.

Студенческий совет ХК ГУТ в месте с Черкасовой Кристиной, посетили Харьковский детский психоневрологический санаторий.
Ребята познакомились с воспитанниками санатория, поиграли в интересные игры, пели песни, и рассказывали друг другу увлекательные истории.

Галерея (2 фото)

новина від 19.11.2016

Зустріч активу студентської ради з Костянтином Лобойченко

20.10.2016 відбулась зустріч активу студентської ради з Костянтином Лобойченко, заступником Харківського міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту.

Галерея (4 фото)

новина від 21.10.2016