2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Последняя 

Тематична виховна година, приурочена 85 річниці з дня народження Анатолія Солов’яненка

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про відзначення пам’ятних і ювілейних дат у 2018році» з метою консолідації та розвитку  історичної свідомості  підростаючого покоління,  збереження національної пам'яті,  національно-патріотичного, естетичного виховання  та загального культурного розвитку  підростаючого покоління  в Коледжі  заплановано проведення тематичних виховних годин, приурочених до пам'ятних дат і ювілеїв 2018 року. 

В рамках цієї  роботи  класні керівники академічних групи К-11  І.В.Ємець, П-21 В.С.Мальцева  28 вересня провели тематичну виховну годину, приурочену 120 річниці з дня народження Анатолія Солов’яненка (1932-1999), співака, громадського діяча, Героя України, народного артиста України.

Галерея (2 фото)


новина від 01.10.2018

Старт тренінгів в рамках проекту "Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди"

В рамках проекту "Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди", який реалізується в Харківському коледжі  Державного університету телекомунікацій за підтримки Харківської обласної Державної адміністрації, Міністерства закордонних справ Німеччини сьогодні в Коледжі проходить перший тренінг зі студентами групи К-01.

Керівник ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» Кліменко Ольга  та керівник проекту Лукаш Олена  підготували для студентів  інтерактивне спілкування,  рухливі  ігри, активні вправи. Формат тренінгу  виявився  незвичайно захопливим для всіх його учасників.

Галерея (5 фото)


новина від 12.09.2018

Правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

   Загальнонаціональний  право​просвітницький  проект  «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

   Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

   В рамках участі у проекті «Я МАЮ ПРАВО​!», в Коледжі пройшли лекції від спеціалістів Головного територіального управління юстиції у Харківській області.  Так, Котляр  Г.О., головний спеціаліст відділу  взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, провела для студентів ІІ та ІІІ курсів Коледжу лекції на тему: «Як протидіяти домашньому насильству»,  «Протидія боулінгу серед дітей»,  «Не знаєш як вирішити спір?»,  «Отримуй аліменти»,  «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі стягнення аліментів».

Галерея (3 фото)


новина від 07.09.2018

«Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди»

    В рамках підготовки до виконання проекту "Шлях до порозуміння: від конфлікту до згоди", який реалізовуватиметься в нашому Коледжі за підтримки Харківської обласної Державної адміністрації, Міністерства закордонних справ Німеччини до Коледжу завітали керівник ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» Кліменко Ольга і керівник проекту Лукаш Олена.  Під час організаційної зустрічі зі студентами І курсу обговорили організаційні питання реалізації проекту в Коледжі.

    Основною метою проекту «Шлях до порозуміння» є:
- Навчання молоді навичкам: медіації, ефективної взаємодії, ненасильницької комунікації, конструктивному вирішенню конфліктів і миротворчості.
- Створення Служб Примирення, в яких однолітки самі будуть підтримувати один одного, під менторством досвідчених, кваліфікованих фахівців.
 
  Переконані, що в умовах сучасного полі культурного світу створення безконфліктного освітнього середовища, запровадження медіації не тільки дозволить гармонізувати атмосферу у студентському колективі, але й сприятиме розвитку психологічної компетенції та життєвих навичок виходу із конфлікту та комунікативності студентів-медіаторів. І чим більше буде таких студентів, тим більш толерантнішим, розвиненішим та компетентнішим буде майбутнє покоління молодих українців

Галерея (4 фото)


новина від 07.09.2018


новина від 08.06.2018

Вибори Голови Студентської ради Коледжу

Сьогодні відбулись чергові вибори Голови студентського самоврядування.  Перемогу  здобув студент гр.РТ-01 Доценко Антон.

Вітаємо і бажаємо успіхів на посаді!

Галерея (5 фото)


новина від 08.06.2018

Перемога у конкурсі «Молода людина року»

29 травня у ПК Основ’янського району відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців І етапу міського конкурсу «Молода людина року».

 В номінації «Громадська діяльність» ІІ місце посів Зінов’єв Богдан, студент ІІІ курсу (гр.СО-21).

В номінації «Студент ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації» І місце посіла Коваленко Руслана, студентка ІV курсу (гр.РТ-31).

Вітаємо  з  перемогою!

Бажаємо нових звершень та реалізації найамбітніших планів і бажань!

Галерея (5 фото)


новина від 29.05.2018

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Последняя