2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Последняя 


новина від 08.06.2018

Вибори Голови Студентської ради Коледжу

Сьогодні відбулись чергові вибори Голови студентського самоврядування.  Перемогу  здобув студент гр.РТ-01 Доценко Антон.

Вітаємо і бажаємо успіхів на посаді!

Галерея (5 фото)


новина від 08.06.2018

Перемога у конкурсі «Молода людина року»

29 травня у ПК Основ’янського району відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців І етапу міського конкурсу «Молода людина року».

 В номінації «Громадська діяльність» ІІ місце посів Зінов’єв Богдан, студент ІІІ курсу (гр.СО-21).

В номінації «Студент ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації» І місце посіла Коваленко Руслана, студентка ІV курсу (гр.РТ-31).

Вітаємо  з  перемогою!

Бажаємо нових звершень та реалізації найамбітніших планів і бажань!

Галерея (5 фото)


новина від 29.05.2018

Участь у ХIII Генеральній асамблеї Української асоціації студентів

З  18-20 травня у місті Тернопіль на базі Тернопільського національного економічного університету проходила ХIII Генеральна асамблея ГО «Українська асоціація студентів» – UASMeetUp. Протокольним рішенням  органу студентського самоврядування Коледжу, делегатами з правом голосу на  Асамблеї від нашого Коледжу було висунуто Голову студентської ради   Лісну Інну  та Голову інформаційного сектору Калашникова Олексія. 

Під час Асамблеї представники студентського самоврядування переобрали Президента ГО «Українська асоціація студентів», налагодили контакти з представниками ОСР інших закладів вищої освіти  України, а ще  відпочили і отримали заряд неймовірних емоцій та незабутніх вражень.

Цілеспрямовані, цікаві, амбітні, відкриті до змін, нових проектів і досягнень-такими ми виховуємо наших студентів!

 

Приєднуйтесь до команди лідерів!

Галерея (4 фото)


новина від 29.05.2018

Виїзне навчальне заняття з предмета «Захист вітчизни»

22  травня 2018 року з метою зв’язку теорії  з практикою,  національно-патріотичного виховання молоді, загального культурного розвитку здобувачів вищої освіти, на базі військової частини другого територіального вузла урядового зв'язку Держспецзв'язку Збройних сил України, яка дислокується у місті Харкові, відбулось  виїзне навчальне заняття з предмета «Захист вітчизни»  студентів академічної групи РТ-01.

Студенти отримали первинний досвід у поводженні зі зброєю та сучасними засобами захисту від зброї масового ураження, у парку бойових машин ознайомилися з сучасними засобами зв’язку, побачили як проходить організація служби та відпочинок військовослужбовців, прослухали цікаві розповіді про історію та сучасне життя частини.

Галерея (4 фото)


новина від 23.05.2018

Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Цього року День вишиванки припав на 17 травня.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботуабо навчання.

Саме так і зробили студенти, адміністрація та викладачі Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій. А Студентська рада  оформила тематичний куточок в холі Коледжу.

Також сьогодні у   Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова будеться урочисте вручення  студенту  гр. СО-01, Дорошенкову Дмитру  планшета,  який він виграв шляхом випадкового жеребкування  під часучасть у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводилась серед студентів 1-го курсу нашого освітнього закладу.

Ввечері адміністрація та студенти коледжу візьмуть участь у Вишиванковій ході, яка стартує у Харковіна площі Конституції біля монумента Незалежності.

Галерея (6 фото)


новина від 17.05.2018

Участь в екологічному квесті

В рамках фестивалю «Дні Науки», який проходив в НТУ ХПІ 12 травня,  також проводився  еко-квест «Екологічна піраміда» - захоплююча гра, насичена головоломками. Мета еко-квесту: активізувати пізнавальну діяльність учасників в області екології та охорони природи.  Участь у міжвузівському квесті приймали й студенти-першокурсники нашого Коледжу (гр. П-01, РТ-01).

Галерея (5 фото)


новина від 14.05.2018

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Последняя