2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Последняя 

Виїзне навчальне заняття з предмета «Захист вітчизни»

22  травня 2018 року з метою зв’язку теорії  з практикою,  національно-патріотичного виховання молоді, загального культурного розвитку здобувачів вищої освіти, на базі військової частини другого територіального вузла урядового зв'язку Держспецзв'язку Збройних сил України, яка дислокується у місті Харкові, відбулось  виїзне навчальне заняття з предмета «Захист вітчизни»  студентів академічної групи РТ-01.

Студенти отримали первинний досвід у поводженні зі зброєю та сучасними засобами захисту від зброї масового ураження, у парку бойових машин ознайомилися з сучасними засобами зв’язку, побачили як проходить організація служби та відпочинок військовослужбовців, прослухали цікаві розповіді про історію та сучасне життя частини.

Галерея (4 фото)


новина від 23.05.2018

Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Цього року День вишиванки припав на 17 травня.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботуабо навчання.

Саме так і зробили студенти, адміністрація та викладачі Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій. А Студентська рада  оформила тематичний куточок в холі Коледжу.

Також сьогодні у   Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова будеться урочисте вручення  студенту  гр. СО-01, Дорошенкову Дмитру  планшета,  який він виграв шляхом випадкового жеребкування  під часучасть у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводилась серед студентів 1-го курсу нашого освітнього закладу.

Ввечері адміністрація та студенти коледжу візьмуть участь у Вишиванковій ході, яка стартує у Харковіна площі Конституції біля монумента Незалежності.

Галерея (6 фото)


новина від 17.05.2018

Участь в екологічному квесті

В рамках фестивалю «Дні Науки», який проходив в НТУ ХПІ 12 травня,  також проводився  еко-квест «Екологічна піраміда» - захоплююча гра, насичена головоломками. Мета еко-квесту: активізувати пізнавальну діяльність учасників в області екології та охорони природи.  Участь у міжвузівському квесті приймали й студенти-першокурсники нашого Коледжу (гр. П-01, РТ-01).

Галерея (5 фото)


новина від 14.05.2018

Посадка маків на Клумбі Пам'яті

Щороку в травні ми відзначаємо День пам'яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війни 1939-1945р. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.

Для українців вже стало  традицією  використовувати  червоні  маки, як символ пам’яті  майже 8 мільйонів загиблих співвітчизників та 65 мільйонів убитих у Другій світовій війні в усьому світі.

З нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8 травня  у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відбулась  висадка  маків у ретро-паркуна клумбі пам'яті.  Участь у  заході взяли студенти та викладачі Коледжу.

Галерея (3 фото)


новина від 11.05.2018

Участь в урочистостях з нагоди Дня пам'яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8–9 травня 2018 року Україна традиційно вшановує  День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вшанування загиблих розпочинається 8 травня – разом з Європою та світом, і продовжується традиційно 9 травня.

Сьогодні, 8 травня, студенти  та викладачі  Коледжу  прийняли участь в  громадських панахидах за загиблими, що проходи тили  у парку ст. Основа,   та  в урочистій  церемонії  покладання квітів на Меморіалі Слави з нагоди Дня пам'яті та примирення, що проходили  у Лісопарку.

Студенти  поклали  квіти до пам'ятників загиблим у Другій світовій війні, до братських поховань і стели скорботної «Матері Батьківщини», вшанували пам'ять воїнів, які віддали життя за звільнення Харкова і країни, хвилиною мовчання

Галерея (6 фото)


новина від 08.05.2018

Ми пам’ятаємо! Заходи з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

У рамках відзначення у 2018 році 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 73-ї річниці завершення Другої світової війни, студенти  Коледжу  відвідали Харківську обласну універсальну наукову бібліотеку, фахівці якої  провели  лекцію  за темою  «Друга світова війна в пам’яті слобожан».

Галерея (4 фото)


новина від 08.05.2018

Студенти відвідали Харківський історичний музей ім. М.Ф.Сумцова

Напередодні  свята Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні студенти Коледжу, разом з культорганізатором Нестайко А.І. та бібліотекарем Шкурко Ю.Л., відвідала виставку Харківського історичного музею ім. М.Ф.Сумцова під назвою «Велич подвигу народного. 1939 – 1945».  

Разом з екскурсоводом музею студенти  оглянулиекспозиції виставки,  створені за тематико-хронологічним принципом, які висвітлюють головні етапи Другої світової війни на основі документів, фотографій, особистих речей наших земляків; дізнались про героїзм і трагедію українського народу в роки Другої світової війни; про участь жителів Харкова та області в боях на фронтах, мужність і патріотизм харків’ян в період німецької окупації, самовіддану праця наших земляків в тилу.

Галерея (5 фото)


новина від 05.05.2018

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Последняя