2 3 4 Последняя 

Перемога у конкурсі «Молода людина року»

29 травня у ПК Основ’янського району відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців І етапу міського конкурсу «Молода людина року».

 В номінації «Громадська діяльність» ІІ місце посів Зінов’єв Богдан, студент ІІІ курсу (гр.СО-21).

В номінації «Студент ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації» І місце посіла Коваленко Руслана, студентка ІV курсу (гр.РТ-31).

Вітаємо  з  перемогою!

Бажаємо нових звершень та реалізації найамбітніших планів і бажань!

Галерея (5 фото)


новина від 29.05.2018

Участь у ХIII Генеральній асамблеї Української асоціації студентів

З  18-20 травня у місті Тернопіль на базі Тернопільського національного економічного університету проходила ХIII Генеральна асамблея ГО «Українська асоціація студентів» – UASMeetUp. Протокольним рішенням  органу студентського самоврядування Коледжу, делегатами з правом голосу на  Асамблеї від нашого Коледжу було висунуто Голову студентської ради   Лісну Інну  та Голову інформаційного сектору Калашникова Олексія. 

Під час Асамблеї представники студентського самоврядування переобрали Президента ГО «Українська асоціація студентів», налагодили контакти з представниками ОСР інших закладів вищої освіти  України, а ще  відпочили і отримали заряд неймовірних емоцій та незабутніх вражень.

Цілеспрямовані, цікаві, амбітні, відкриті до змін, нових проектів і досягнень-такими ми виховуємо наших студентів!

 

Приєднуйтесь до команди лідерів!

Галерея (4 фото)


новина від 29.05.2018

Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Цього року День вишиванки припав на 17 травня.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботуабо навчання.

Саме так і зробили студенти, адміністрація та викладачі Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій. А Студентська рада  оформила тематичний куточок в холі Коледжу.

Також сьогодні у   Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова будеться урочисте вручення  студенту  гр. СО-01, Дорошенкову Дмитру  планшета,  який він виграв шляхом випадкового жеребкування  під часучасть у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводилась серед студентів 1-го курсу нашого освітнього закладу.

Ввечері адміністрація та студенти коледжу візьмуть участь у Вишиванковій ході, яка стартує у Харковіна площі Конституції біля монумента Незалежності.

Галерея (6 фото)


новина від 17.05.2018

Вітання з призначенням академічної стипендії Президента України

Адміністрація коледжу щиро вітає Солодовника Микиту, студента групи РТ-31, з призначенням академічної стипендії Президента України відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України "Про призначення академічних стипендій Президента  України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2017/2018 навчального року" від 17.04.2018 року № 377
Бажаємо подальших успіхів!

Галерея (3 фото)


новина від 16.05.2018

Участь в екологічному квесті

В рамках фестивалю «Дні Науки», який проходив в НТУ ХПІ 12 травня,  також проводився  еко-квест «Екологічна піраміда» - захоплююча гра, насичена головоломками. Мета еко-квесту: активізувати пізнавальну діяльність учасників в області екології та охорони природи.  Участь у міжвузівському квесті приймали й студенти-першокурсники нашого Коледжу (гр. П-01, РТ-01).

Галерея (5 фото)


новина від 14.05.2018

Вистава «Пігмаліон»

Одна з найвідоміших п'єс Бернарда Шоу, «Пігмаліон», написана більше 100 років тому, ще у 1912 році.Але проблеми, порушені  у п’єсі  (відображення глибоких і гострих соціальних проблем), актуальні і сьогодні.

Постановка вистави саме за цією  п’єсою  стала дебютною для  студентів 1-го курсу-учасників студентського театрального гуртка «Мальви» (худ. керівник – Супрун Л.О.).

Прем’єра спекталя мала неймовірний успіх серед студентів та викладачів коледжу.

Галерея (8 фото)


новина від 24.04.2018

Участь у майстер-класі «Секрети лідерства-шлях до успіху»

Наскільки важливо сучасній людині володіти лідерськими якостями?  Чи можливо розвинути в собі якості лідера і стати успішним? 

На ці та інші питання щодо особистісного зростання шукали відповіді  представники студентського самоврядування  Коледжу,  які  прийняли участь у майстер-класі від представників кафедри менеджменту та оподаткування НТУ «ХПІ», спрямованому на розвиток комунікаційних, лідерських та управлінських якостей.  Під час майстер-класу учасники мали змогу у різних ситуаціях виявити у себе лідерські якості та проявити лідерський потенціал.

Галерея (3 фото)


новина від 06.04.2018

2 3 4 Последняя