Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Последняя 

Україна згадує Героїв Небесної сотні

20 лютого українці вшановують пам'ять загиблих учасників Революції Гідності. Згадують подвиг героїв Революції гідності та вшановують їх пам'ять  і  в нашому Коледжі. Класні керівники академічних груп проводять тематичні вечори пам’яті загиблих (гр. СО-11, Суркова Є.Ф., гр.. СО12, Липова С.О.). Такі заходи мають за мету прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість на прикладах подвигів героїв АТО, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Галерея (3 фото)


новина від 22.02.2018

Майстер-клас від Макснет

20 лютого  наші друзі та партнери від компанії «Макснет» - провідного оператора зв'язку, який на українському та зарубіжному ринках надає повний комплекс телекомунікаційних послуг, провели для студентів Коледжу майстер-клас на тему: «Побудова мережі Інтернет та її елементи». Студенти дізнались безпосередньо від фахівців-практиків:  як підключається інтернет в місті, які елементи для підключення інтернету, побудова домашньої мережі; технології Wi-Fi, Gepon, Ethernet  тощо.

Галерея (3 фото)


новина від 21.02.2018

В Коледжі розпочався масляний тиждень

У 2018 Масляна в Україні святкуватиметься з 12 по 18 лютого.  У коледжі  перший день Масляної розпочався, як і належить,  з  прийому гостей та пригощання . Класний керівник групи К-21 Власенко В.М. розповіла про історичні витоки та традиції святкування Масляної в України. Дівчата та хлопці напекли млинців і частували ними друзів та викладачів. Було несподівано, весело і смачно.  Свято принесло масу позитивних емоцій та гарного настрою. Такі свята в навчальному закладі завжди радують кожного, спонукають до збереження багатовікових традицій. 

Галерея (2 фото)


новина від 20.02.2018

До ювілею Дня народження О. Удовиченка

20 лютого2017 року на державному рівні в Україні відзначатиметься ювілей – 130 років з дня народження Олександра Удовиченка (1887-1975), генерал-полковника Армії УНР. До цієї події в Коледжі заплановано проведення тематичних виховних годин, приурочених до цієї дати. Так, 12 лютого  класний керівник академічної групи К-11, Ємець І.В. , разом зі студентами  групи  підготувала  і провела виховну  бесіду про життєвий шлях військового і громадського  діяча, Олександра Удовиченка.

Галерея (3 фото)


новина від 20.02.2018

Вітаємо команду групи К – 01 та її керівника Ємець І.В з першим місцем!

С 6-го по 9 грудня пройшли змагання командної першості коледжу з нтеннісу .

1 місце команда групи К – 01 капітан команди Арутюнян Роберт

2 місце команда групи РТ – 31 капітан команди Маркін Євген

3 місце команда групи К – 11 капітан команди Кравченко Степан

4 місце команда групи СО – 01 капітан команди Ярослав Даніель

Судді змагань : викладачі Крикунов В.М, Малік І.М, студент Піглюк І. 

Галерея (5 фото)


новина від 10.01.2018

Подарунки дітям - сиротам до Дня св. Миколая

Вже стало традицією відвідування дитячих будинків студентами Коледжу. Щороку до Дня св. Миколая студенти і адміністрація Коледжу приносять радість діткам-сиротам. І цей рік не став винятком. На цей раз ми побували в Харківському центрі психолого-соціальної реабілітації «Гармонія».  За ініціативи Студентської Ради було придбано солодкі подарунки для дітей. Крім того, студенти Коледжу зробили  подарунки своїми руками  (голубів- символ миру), які дуже сподобались малечі.

Галерея (6 фото)


новина від 18.12.2017

Екскурсія до Харківського музею міліції

В Харкові існує незвичайне місце - Музей міліції.   Цей унікальний заклад пропонує своїм відвідувачам  велику експозицію, зібрану за досить тривалий період існування музею.

Унікальність Харківського музею міліції полягає в тому, що подібних музеїв в колишньому Радянському союзі було всього кілька. Нині меморіальний комплекс міліції є унікальним на усій території України, його відвідування внесене до «протоколу» візитів усіх високих офіційних гостей країни.

У Музеї міліції представлені унікальні експонати: сюди входить фальшива валюта і документи, відібрані у представників злочинного світу, різні варіації саморобної зброї і навіть парадна каска англійського поліцейського, привезена з Великобританії в якості подарунка. Крім того, експозиція музею відображає увесь процес становлення правоохоронних органів Харкова з моменту створення міста.

Відвідування Харківського музею міліції – це остання зупинка на шляху заходів, передбачених Планом заходів в рамках Всеукраїнського Тижня права, який проходив в Коледжі з  4-18 грудня.

Галерея (4 фото)


новина від 18.12.2017

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Последняя