Первая 1 2 3 4 Последняя 

Тематичні виховні години

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про відзначення пам’ятних і ювілейних дат у 2018році» з метою консолідації та розвитку  історичної свідомості  підростаючого покоління,  збереження національної пам'яті,  національно-патріотичного, естетичного виховання  та загального культурного розвитку  підростаючого покоління  в Коледжі  заплановано проведення тематичних виховних годин, приурочених до пам'ятних дат і ювілеїв 2018 року. 

В рамках цієї  роботи  класний керівник навчальної групи К-11  І.В.Ємець  4 квітня провела тематичну виховну годину, приурочену 160 річниці з дня народження Бориса Срезневського (1857-1934), метеоролога і кліматолога, організатора метеорологічної служби в Україні та 140 річниці з дня народження Василя Доманицького (1877-1910), філолога, історика, фольклориста та бібліографа.

Галерея (2 фото)


новина від 06.04.2018

Майстер-клас від Макснет

20 лютого  наші друзі та партнери від компанії «Макснет» - провідного оператора зв'язку, який на українському та зарубіжному ринках надає повний комплекс телекомунікаційних послуг, провели для студентів Коледжу майстер-клас на тему: «Побудова мережі Інтернет та її елементи». Студенти дізнались безпосередньо від фахівців-практиків:  як підключається інтернет в місті, які елементи для підключення інтернету, побудова домашньої мережі; технології Wi-Fi, Gepon, Ethernet  тощо.

Галерея (3 фото)


новина від 21.02.2018

Навчальна екскурсія на ДП «Завод «Радіореле»

Наш коледж продовжує знайомство з промисловими підприємствами регіону, що забезпечують галузь телекомунікацій.

22 листопада відбулася навчальна ознайомча екскурсія студентів груп К-31 і СО-31 у супроводі викладача Афанасьєвої К.О. на Державне підприємство «Завод «Радіореле» - один із найбільших виробників комутаційної техніки на ринку України.

Історія Заводу бере початок з 1920 року, коли були організовані майстерні по ремонту спеціальної телеграфної та телефонної апаратури.

На сьогоднішній день продукція підприємства знаходить широке застосування в самих різних галузях промисловості: аерокосмічна техніка і авіабудування, суднобудування, промислова електроніка, обладнання зв'язку, системи управління атомними станціями, теплова енергетика, електрообладнання, системи безпеки, споживча електроніка та ін.

Ведучий конструктор заводу познайомив студентів коледжу з цехами по виробництву і випробуванню різних типів реле.

Галерея (5 фото)


новина від 23.11.2017

Конференція ХНУПС

14 листопада 2017 року у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулась молодіжна науково-практична конференція «Роль фундаментальних наук у розвитку військових та промислових технологій: очима молоді».

В роботі конференції взяли участь 8 навчальних закладів Харківщини, у тому числі ХК ДУТ. Студенти нашого коледжу виступили з 3 доповідями, одна з яких була англійською мовою. В роботі конференції взяли участь також випускники ХК ДУТ, які продовжують навчання у ВНЗ.

Частина доповідей, у тому числі доповідь наших студентів Олександра Тевана та Богдана Невинного на тему «History,Present and Future of Monitor» була зроблена англійською мовою:

В рамках конференції відбулась екскурсія по університету, на якій учасники ознайомилися зі зразками озброєння, сучасною технікою та авіаційними тренажерами, на яких навчаються курсанти.

Усім учасникам науково-практичної конференції бажаємо натхнення у науковому пошуку та успішної реалізації нових креативних ідей.


Галерея (42 фото)


новина від 17.11.2017

Екскурсія на ДНВП «Об'єднання Комунар»

Харків був і залишається одним з найбільших промислових міст України.

8 листопада відбулася ознайомча екскурсія студентів груп СО-31 і К-31 у супроводі викладача Афанасьєвої К.О. з гігантом харківської індустрії - ДНВП «Об'єднання Комунар». У програмі екскурсії відвідали музей історії виробничого підприємства, познайомилися з етапами створення і участі ДНВП «Об'єднання Комунар» в ракетобудуванні, космічних технологіях, дізналися про сучасну діяльність підприємства.

Галерея (6 фото)


новина від 10.11.2017

Стежками Г.С. Сковороди

Григорій Савич Сковорода (1722—1794) — великий український філософ, богослов, поет, байкар, педагог, музикант. Автор поетичної збірки «Сад божественних пісень», збірки байок «Байки Харківські», ряду філософських трактатів та діалогів.

21 жовтня 20175.10.17 відбулася цікава подорож-екскурсія до с. Сковородинівка в Золочівському районі Харківської області - місця де певний час жив, працював, помер та був похований відомий філософ-просвітитель.

Тут, в Національному літературно-меморіальному будинку-музеї Г.С.Сковороди, студенти коледжу, адміністрація та викладачі відвідали сакральні місця українського філософа та поета: садибу А.І. Ковалівського, кімнату, в якій жив і працював філософ, і в якій збереглися його речі;  сковородинівську криницю, дуб, ставок, липову алею, місце поховання Г.С.Сковороди.

Дана подорож – один із освітньо-виховних заходів, що проходять у Коледжі, в рамках Всеукраїнських Сковородинівських навчань «Пізнай себе».

Галерея (8 фото)


новина від 23.10.2017

Наукові пікніки їдуть у Званівку

Викладачі Харківського коледжу телекомунікацій у складі команди харківських науковців взяли участь Науковому пікніку, що відбувся в середній школі села Званівка Бахмутського району Донецької області.

Не встигли ми розпакувати обладнання, як у школі почалася перерва. Перше питання, що задали нам учні, було: "Чим допомогти?" Ми відразу відчули себе, як вдома, бо в нашому коледжі установки збирають студенти. Ми звикли до масштабних харківських заходів. А тут? Площа перед школою була заповнена народом, але всім вистачило місця. Звісно, у спортивній залі хлопці з Краматорська грали у футбол. Ви запитаєте, яке відношення футбол має до науки? Мабуть, якщо м'яча ганяють роботи, а школярі "лише" конструюють, програмують та керують, то має.

Фойє школи віддали нам для дослідів з фізики та хімії. Двигуни, газові розряди, генератор Тесла, досліди з лазерами і маятниками, додавання коливань, дослідження хімічних властивостей речовин в ультрафіолеті - далеко не повний перелік демонстрацій, які представила харківська команда. Їх побачили учні дванадцяти шкіл, які приїхали на Науковий пікнік. Про Званівку і гостинних, дуже позитивних людей, які тут мешкають, про Науковий пікнік, що відбувся у п'ятницю, 13 жовтня (геть забобони!), ми будемо згадувати довго.


Галерея (25 фото)


новина від 17.10.2017

Первая 1 2 3 4 Последняя