Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Последняя 

Посадка маків на Клумбі Пам'яті

Щороку в травні ми відзначаємо День пам'яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війни 1939-1945р. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.

Для українців вже стало  традицією  використовувати  червоні  маки, як символ пам’яті  майже 8 мільйонів загиблих співвітчизників та 65 мільйонів убитих у Другій світовій війні в усьому світі.

З нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8 травня  у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відбулась  висадка  маків у ретро-паркуна клумбі пам'яті.  Участь у  заході взяли студенти та викладачі Коледжу.

Галерея (3 фото)


новина від 11.05.2018

Участь в урочистостях з нагоди Дня пам'яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8–9 травня 2018 року Україна традиційно вшановує  День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вшанування загиблих розпочинається 8 травня – разом з Європою та світом, і продовжується традиційно 9 травня.

Сьогодні, 8 травня, студенти  та викладачі  Коледжу  прийняли участь в  громадських панахидах за загиблими, що проходи тили  у парку ст. Основа,   та  в урочистій  церемонії  покладання квітів на Меморіалі Слави з нагоди Дня пам'яті та примирення, що проходили  у Лісопарку.

Студенти  поклали  квіти до пам'ятників загиблим у Другій світовій війні, до братських поховань і стели скорботної «Матері Батьківщини», вшанували пам'ять воїнів, які віддали життя за звільнення Харкова і країни, хвилиною мовчання

Галерея (6 фото)


новина від 08.05.2018

Ми пам’ятаємо! Заходи з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

У рамках відзначення у 2018 році 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 73-ї річниці завершення Другої світової війни, студенти  Коледжу  відвідали Харківську обласну універсальну наукову бібліотеку, фахівці якої  провели  лекцію  за темою  «Друга світова війна в пам’яті слобожан».

Галерея (4 фото)


новина від 08.05.2018

Студенти відвідали Харківський історичний музей ім. М.Ф.Сумцова

Напередодні  свята Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні студенти Коледжу, разом з культорганізатором Нестайко А.І. та бібліотекарем Шкурко Ю.Л., відвідала виставку Харківського історичного музею ім. М.Ф.Сумцова під назвою «Велич подвигу народного. 1939 – 1945».  

Разом з екскурсоводом музею студенти  оглянулиекспозиції виставки,  створені за тематико-хронологічним принципом, які висвітлюють головні етапи Другої світової війни на основі документів, фотографій, особистих речей наших земляків; дізнались про героїзм і трагедію українського народу в роки Другої світової війни; про участь жителів Харкова та області в боях на фронтах, мужність і патріотизм харків’ян в період німецької окупації, самовіддану праця наших земляків в тилу.

Галерея (5 фото)


новина від 05.05.2018

«Захищене і здорове покоління»

На виконання Плану заходів до Всесвітнього дня охорони праці в Коледжі проходять  тематичні виховні  години з метою  ознайомлення студентів з ризиками, пов’язаними з охороною праці.

Галерея (3 фото)


новина від 04.05.2018

Конкурс на «Кращий куточок з охорони праці».

У рамках підготовки до Дня охорони праці,в Коледжі було заплановано проведення ряду  заходів.  Серед інших (див. новину від 10.04.2018)   було передбачено проведення  Конкурсу  серед академічних груп на «Кращий куточок з охорони праці».  

За  підсумками  Конкурсу,  конкурсною комісією  коледжу  (Голова комісії, Корсаков Д.О.; члени комісії:  Саніна О.В., заступник директора з ВР,  Довгоброд Б.Г.,  заступник директора з АГР,  Кислинський В.Г., інженер з охорони праці,   Нестайко А.І.,  культорганізатор)   було  обрано   3   найкращі куточки, оформлені академічними групами.

І місце – гр. К-21, класний керівник Власенко В.М.

ІІ місце – гр. РТ-11, класний керівник Малік І.М.

ІІІ місце – гр. П-11, класний керівник  Мальцева В.С.

Усі академічні  групи-переможці  були  відзначені Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів відповідно.

Студенти, які приймали безпосередню участь у Конкурсі,   отримали   іменні сертифікати від адміністрації коледжу на 1 додатковий бал на сесії.

Галерея (3 фото)


новина від 03.05.2018

Лекція від фахівців Головного управління Держпраці у Харківській області

Напередодні Всесвітнього Дня охорони праці до коледжу завіталифахівці Головного Управління Держпраці у Харківській області.  У своїх виступах вони висвітлили питання відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україні та світі, акцентували увагу на необхідності дотримання вимог законодавства з охорони праці при використанні праці неповнолітніх та соціального захисту неповнолітніх працівників, умови прийняття на роботу неповнолітніх та ознайомили з порядком виплати заробітної плати неповнолітнім працівникам.

Лектори підкреслили, що неповнолітні,  тобто особи, які  не досягли 18 років,  у трудових  правовідносинах прирівнюються  у  правах до повнолітніх, а  в  галузі охорони праці,  робочого часу, відпусток і деяких інших умов праці користуються пільгами, установленими законодавством України.

Галерея (5 фото)


новина від 03.05.2018

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Последняя