Первая 1 2 3 4 Последняя 

Золота осінь на Дніпрі

Чудовий вихідний день провели студенти груп К-11 та К-31 у супроводі викладачів Н.Б. Годованої, О.С. Мілютіної, К.О. Афанасьєвої і І.В. Ємець на Дніпрі.

Наше знайомство з містом Дніпро почалося з Історичного музею, в якому зібрані насправді унікальні експонати. Особливе враження справила відкрита експозиція, присвячена сучасним подіям на Донбасі.

Під час оглядової екскурсії ми побачили Монастирський острів і Катеринославський бульвар, центральну набережну і університетський парк. Багато емоцій викликала подорож на катері!

Цікавою та корисною для майбутніх фахівців галузі телекомунікацій виявилася експозиція Національного центру Аерокосмічної освіти молоді, де зібрані макети та діючі зразки супутників і ракетної техніки.

До Харкова ми повернулися втомлені, але виключно позитивно налаштовані!

Галерея (35 фото)


новина від 11.10.2017

Виховна година, приурочена 85 річниці з дня народження Анатолія Солов’яненка

До 85  річчниці з дня народження Анатолія Солов’яненка (1932-1999), співака, громадського діяча, Героя України, народного артиста України класні керівники академічних груп СО-01 Гуленко Л.Ф., К-21 Власенко В.М. разом зі студентами підготували і провели тематичну виховну годину.

Галерея (4 фото)


новина від 27.09.2017

Екскурсія до ДУТ та Музею телебачення

26 вересня відбулась екскурсія до м. Київ студентів груп РТ-01, СО-01, К-01, П-11, П-21. В першій частині екскурсії студентів та викладачів коледжу радо зустрів Державний університет телекомунікацій. Студенти мали змогу побачити Навчальні лабораторії hp та CiscoSystems, оснащені найсучаснішим обладнанням, аудиторію із захисту інформації, яка працювала в режимі реального часу.

В другій частині екскурсії студенти відвідали цікавий Музей НТКУ-перший в Україні музей телебачення. Студенти побачили експонати, за допомогою яких, ще не так давно створювали телевізійні програми. Дізнались від фахівців як вони працювали. Почули історію створення і становлення українського телебачення. Відвідали одну зі студій де знімають і готують до ефіру телепередачі, шоу, новини.

Галерея (5 фото)


новина від 26.09.2017

Фото звіт з Наукового пікніку

Галерея (82 фото)


новина від 26.09.2017

VIІ Науковий пікнік-2017

16 вересня 2016 року в Харкові всьоме пройшли Наукові пікніки — фестиваль науки, освіти та науково-популярної культури під відкритим небом.

У фестивалі взяли участь близько шістдесяти навчальних закладів, інститутів, конструкторських бюро, підприємств, установ культури і освіти. 

Серед учасників був і наш Коледж. Організатор команди Коледжу - Годована Ніна Борисівна. Навчальний заклад представляла команда з понад 50 осіб, у складі якої – студенти усіх спеціальностей і курсів, адміністрація, викладачі, і навіть випускники минулих років. Команда Коледжу допомагала юним  відео операторам керувати операторським краном, обирати цікаві ракурси.  Особливо вразив відвідувачів «Танок маятника», який «танцювали» студенти 4-го курсу під керівництвом викладачів.

Галерея (4 фото)


новина від 21.09.2017

Першокурсників Коледжу посвятили в студенти

Сьогодні в коледжі відбулась урочиста церемонія посвяти у студенти першокурсників.  На церемонії директор коледжу Д.О. Корсаков разом з головою студентської Ради коледжу Лісною Інною урочисто вручили символічний «Ключ знань» першокурсникам і побажали їм успіхів у навчанні та нових відкриттів!

Галерея (6 фото)


новина від 01.09.2017

Ретроспектива

«Коли вже закінчиться цей довгий навчальний рік?» Нарешті, це сталося! Яким він був для наших студентів – цікавим чи ні?

У вересні відбувся традиційний «Науковий пікнік», потім – «День зв’язківця», КВН, нове Положення про призначення стипендій, сесія і нарешті – Новий рік!

Після Дня закоханих та млинців на Масляну у студентів та викладачів вистачило сил на  організацію та проведення Всеукраїнської конференції «Фізика. Наука. Життя – 2017». Весняний настрій супроводжував весь другий семестр: на алеях Екопарку, в аудиторіях під час іспитів і навіть у нічній обсерваторії.

Галерея (24 фото)


новина від 13.07.2017

Первая 1 2 3 4 Последняя