Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Последняя 

Вітаємо переможців!

Команда Коледжу B-TARD’S у складі:Мірошниченко Дмитро Олексанрович, гр. К-31,  Глазунов Іван Вадимович, гр. К-21, Кайда Єгор Віталійович, гр. К-21, Кабанов Олександр Федорович, гр. К-21,Проценко Євген Олександрович, гр. К-21,  Ракитянський Олександр Олександрович,  гр. РТ-01 посіла ІІІ місце в інтелектуальному динамічному заході «HackQuestTest»,  що проходитив в рамках  «Coll&Tech week - 2017»    на базі ХННІ ДВНЗ «Університет банківської справи».

Переможців  урочисто  нагородив Кавун С.В., завідувач кафедри інформаційних технологій, д.е.н., к.т.н., Ph.D., професор ХННІ ДВНЗ «Університет банківської справи».

Вітаємо переможців змагання та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Галерея (10 фото)


новина від 14.12.2017

Виховна година на тему «Права людини в сучасному світі»

Враховуючи важливе значення правової освіти у розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, в Коледжі проходять заходи в рамках  Всеукраїнського тижня права. Так, 11 грудня 2017 року в академічній групі СО-01 пройшла  виховна година на тему: «Права людини в сучасному світі», підготовлена класним керівником Гуленко Л.П.Людмила Пилипівна ознайомила присутніх із нормативними документами про права людини й громадянина, розширила рівень правової культури та свідомості студентської  молоді.

Галерея (5 фото)


новина від 12.12.2017

Засідання Студентської Ради коледжу

29  грудня 2017р. відбулось чергове засідання Студентської  Ради  коледжу, на якому розглядались питання щодо підготовки до обласної конференції «Ефективне студентське самоврядування – запорука успіхів в освіті та вихованні», що відбудеться 23 лютого 2018р.; заслуховувались звіти голів секторів про проведену роботу за період з вересня по грудень 2017р. Також Голова Студентської  Ради  коледжу, Інна Лісна,  винесла на розгляд присутніх питання щодо припинення керівництва інформаційним сектором  Яковлєвим А. (гр.РТ-21), у зв’язку з невиконанням ним своїх повноважень, а також враховуючи систематичне порушення ним навчальної дисципліни та накладення на нього дисциплінарного стягнення (догани) адміністрацією коледжу.

Галерея (4 фото)


новина від 01.12.2017

Відкрита виховна година

В рамках підготовки до атестації  класні керівники  Суркова Є.Ф.  (гр. СО-11) та Липова  С.О.  (гр. СО-12)  провели  відкриту виховну годину на тему «Культура мовлення».

Галерея (13 фото)


новина від 01.12.2017

Тематичні виховні години

6 та 18 листопада 2017 року в групах П-11, П-21 пройшли тематичні виховні години до 160 років з Дня народження Дмитра Багалія (1857-1932), історика і громадського діяча та до 100 років з Дня народження Михайла Івасюка (1917-1995), письменника, літературознавця, педагога, громадського діяча, підготовлені студентами груп разом з класними керівниками Мальцевою В.С.,  Тарановою Р.О.

Галерея (2 фото)


новина від 27.11.2017

Навчальна екскурсія на ДП «Завод «Радіореле»

Наш коледж продовжує знайомство з промисловими підприємствами регіону, що забезпечують галузь телекомунікацій.

22 листопада відбулася навчальна ознайомча екскурсія студентів груп К-31 і СО-31 у супроводі викладача Афанасьєвої К.О. на Державне підприємство «Завод «Радіореле» - один із найбільших виробників комутаційної техніки на ринку України.

Історія Заводу бере початок з 1920 року, коли були організовані майстерні по ремонту спеціальної телеграфної та телефонної апаратури.

На сьогоднішній день продукція підприємства знаходить широке застосування в самих різних галузях промисловості: аерокосмічна техніка і авіабудування, суднобудування, промислова електроніка, обладнання зв'язку, системи управління атомними станціями, теплова енергетика, електрообладнання, системи безпеки, споживча електроніка та ін.

Ведучий конструктор заводу познайомив студентів коледжу з цехами по виробництву і випробуванню різних типів реле.

Галерея (5 фото)


новина від 23.11.2017

«Дні фінансової обізнаності»

15-17 листопада 2017 року в Харківському університеті банківської справи проходять освітні заходи у рамках Днів фінансової грамотності.

Захід проводиться під гаслом «Керуй фінансами впевнено». Його мета - навчити харків'ян управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття зважених фінансових рішень.

Участь у проектівзяли  представники Національного банку України, Агентства США з міжнародного розвитку USAID, компанії «Visa», десятки закладів вищої освіти Харкова,  в тому числі і наш Коледж.

Студенти побачили першу виїзну виставку купюр та  монет НБУ, ексклюзивну колекцію монет, присвячених Харкову і Харківській області; прийняли участь в інтерактивному воркшопі для студентів, прослухали лекцію «Важливість фінансової грамотності та безпека банківських платежів».  Директор  коледжу  Д.О. Корсаков  та  заступник директора     О.В. Саніна  взяли участь у тренінгу для викладачів «Регулювання фінансової системи», про що отримали Сертифікат.

Галерея (5 фото)


новина від 17.11.2017

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Последняя