Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Последняя 

Навчальна екскурсія на ДП «Завод «Радіореле»

Наш коледж продовжує знайомство з промисловими підприємствами регіону, що забезпечують галузь телекомунікацій.

22 листопада відбулася навчальна ознайомча екскурсія студентів груп К-31 і СО-31 у супроводі викладача Афанасьєвої К.О. на Державне підприємство «Завод «Радіореле» - один із найбільших виробників комутаційної техніки на ринку України.

Історія Заводу бере початок з 1920 року, коли були організовані майстерні по ремонту спеціальної телеграфної та телефонної апаратури.

На сьогоднішній день продукція підприємства знаходить широке застосування в самих різних галузях промисловості: аерокосмічна техніка і авіабудування, суднобудування, промислова електроніка, обладнання зв'язку, системи управління атомними станціями, теплова енергетика, електрообладнання, системи безпеки, споживча електроніка та ін.

Ведучий конструктор заводу познайомив студентів коледжу з цехами по виробництву і випробуванню різних типів реле.

Галерея (5 фото)


новина від 23.11.2017

«Дні фінансової обізнаності»

15-17 листопада 2017 року в Харківському університеті банківської справи проходять освітні заходи у рамках Днів фінансової грамотності.

Захід проводиться під гаслом «Керуй фінансами впевнено». Його мета - навчити харків'ян управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття зважених фінансових рішень.

Участь у проектівзяли  представники Національного банку України, Агентства США з міжнародного розвитку USAID, компанії «Visa», десятки закладів вищої освіти Харкова,  в тому числі і наш Коледж.

Студенти побачили першу виїзну виставку купюр та  монет НБУ, ексклюзивну колекцію монет, присвячених Харкову і Харківській області; прийняли участь в інтерактивному воркшопі для студентів, прослухали лекцію «Важливість фінансової грамотності та безпека банківських платежів».  Директор  коледжу  Д.О. Корсаков  та  заступник директора     О.В. Саніна  взяли участь у тренінгу для викладачів «Регулювання фінансової системи», про що отримали Сертифікат.

Галерея (5 фото)


новина від 17.11.2017

160 років з дня народження Дмитра Багалія

7 листопада 2017 року виповнюється 160 років від дня народження українського історика, мистецтвознавця і громадського діяча Дмитра Івановича Багалія.  До цієї ювілейної дати  класний керівник навчальної групи К-11  Емець І.В.      15 листопада  провела  в групі тематичну виховну годину.

Галерея (2 фото)


новина від 17.11.2017

Тематична виховна година до дня народження Д. Багалія та Д. Антоновича

На виконання Листа МОН України  від  14.02.2017р. №1/9-78  з метою консолідації та розвитку  історичної свідомості  підростаючого покоління,  збереження національної пам'яті,  національно-патріотичного, естетичного виховання  та загального культурного розвитку  підростаючого покоління  в Коледжі  Планом заходыв з виховноъ та культурно-масової роботи заплановано проведення тематичних виховних годин, приурочених до пам'ятних дат і ювілеїв 2017 року. 

В рамках цієї  роботи  класний керівник навчальної групи К-21  Власенко В.М. 14листопада  провела тематичну виховну годину,приурочену 160 річчниці з дня народження Дмитра Багалія (1857-1932), історика і громадського діяча  та 140 річниці з дня народження Дмитра Антоновича (1877-1945), історика, мистецтвознавця, громадського діяча.

Галерея (2 фото)


новина від 15.11.2017

Національно-патріотичне виховання молоді

Харківський коледж Державного університету телекомунікацій підтримує дружні стосунки та співпрацює з багатьма закладами освіти, установами, організаціями, в тому числі громадськими. Одним із партнерів Коледжу є Харківська гуманітарно–педагогічна академія. В рамках співпраці та до Дня визволення України від фашистських загарбників (28 жовтня) до Коледжу  завітав  кандидат історичних наук, доцент ХГПА,  полковник у відставці  Юрченко Микола Семенович, який розповів  студентам академічної групи СО-12  про подвиги воїнів-зв’язківців під час форсування Дніпра під час ІІ світової війни.

Галерея (1 фото)


новина від 10.11.2017

Екскурсія на ДНВП «Об'єднання Комунар»

Харків був і залишається одним з найбільших промислових міст України.

8 листопада відбулася ознайомча екскурсія студентів груп СО-31 і К-31 у супроводі викладача Афанасьєвої К.О. з гігантом харківської індустрії - ДНВП «Об'єднання Комунар». У програмі екскурсії відвідали музей історії виробничого підприємства, познайомилися з етапами створення і участі ДНВП «Об'єднання Комунар» в ракетобудуванні, космічних технологіях, дізналися про сучасну діяльність підприємства.

Галерея (6 фото)


новина від 10.11.2017

Ярмарок вакансій

Питання працевлаштування-одне з найактуальніших для молоді. Особливо, коли досвіду роботи ще немає. З метою сприяння молоді в працевлаштуванні,  зв’язку теорії з практикою Коледж співпрацює  безпосередньо з роботодавцями. Так,  7 листопада до Коледжу завітали представники компанії Globalbilgi . Олена,  HR –менеджер компанії, провела для студентів 3-го курсу майстер-клас  на тему «Тайм-менеджмент», за результатами якої   студенти  дізнались про умови роботи, перспективи кар’єри у компанії,  а на завершення ще й   отримали  іменні сертифікати учасника.


Галерея (5 фото)


новина від 07.11.2017

Первая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Последняя