ГІЛЬДІЯ IT-ФАХІВЦІВ

Колеги ІТ-фахівці та співгромадяни-українці!

На нашу долю в цей час випали вкрай серйозні випробування. Необхідно це просто пережити. Не кожен з нас вміє стріляти та знає військові маневри, — але абсолютна більшість з нас вміє користуватись комп'ютером!

В цей непростий час, «Гільдія ІТ-Фахівців» бере на себе відповідальність координації опору країні-агресору в інформаційному та кіберпросторі.


Всі хто має доступ до комп'ютера та інтернету — наш фронт заходиться саме тут. Почати мусимо з того, що веб-сервіси країни-агресора мусять бути покладені на лопатки. А вже скоро наші Збройні Сили зроблять те ж саме з кожним із загарбників, що принесли в Україну війну, розруху та смерть.

Ми та наші друзі розробили покрокову інструкцію, скористатися якою може кожен:


1️ Перш за все — завантажуємо та встановлюємо Docker desktop https://docs.docker.com/desktop/

2️ Після цього збережіть папку на робочий стіл (❗️)

Основне посилання

Запасне посилання

Запасне посилання II

3️ В застосунку "Термінал" пишемо команду:

cd Desktop/justice2
4️ Там само в застосунку "Термінал" запускаємо

docker build -t justice:latest .
docker run justice


Запускайте декілька вікон терміналу за допомогою комбінації клавіш cmd + t (для mac) або Ctrl + Shift + N (для Windows).

Якщо ви в Україні, — використовуйте VPN! Бо наші ІР-адреси заблоковані.
Поширьте цю інструкцію серед друзів та колег ІТ-фахівців хто за кордоном — нехай кожен внесе свій вклад в боротьбу з країною-окупантом.


Ми однозначно переможемо в цій війні, бо за нами — правда, і наша жага свободи — це те що дає наснаги жити. Все буде Україна!

Документи для вступу

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред'являє особисто оригінали:

- документа, що посвідчує особу (свідоцтва про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 квітня 2021 року);

- довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- військово-облікових документів (за наявності);

- документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо- кваліфікаційний) рівень, ступінь вищої освіти, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

- сертифіката(ів) зовнішнього незалежного оцінювання (у випадках, передбачених Правилами);

- копія документа, що посвідчує особу, одного із батьків;

- документів, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі та/або квотою-1 на основі повної загальної середньої освіти (за наявності);

- шість кольорові фотокартки розміром 3x4 см.;

- медичну довідку 086-у, 063 (щеплення).

Як отримати податкову знижку на навчання?

Як отримати податкову знижку на навчання?

 

             28 липня поточного 2018 року були внесені зміни до Податкового кодексу України, які дозволили громадянам, які сплачують за освітні послуги, що надаються дошкільними, шкільними та позашкільними закладами освіти, отримати право на податкову знижку. Раніше таке право надавалося лише за послуги, сплачені за отримання послуг вітчизняних закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

             Слід зазначити, що зміни до Податкового кодексу України були внесені на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання», який був розроблений та прийнятий за ініціативи Міністерства юстиції України та його очільника - Павла Петренка. Саме внесеними змінами до чинного податкового законодавства було надано право отримати зазначену вище податкову знижку батькам, які оплачують навчання дітей у закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти.

             Відповідно до п. 14.1.170 ст.14 Податкового кодексу України податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку -

резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених цим Кодексом. Тобто податкова знижка - це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого основного податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), у зв’язку з оплатою нею послуг навчання.

              Право на отримання податкової знижки мають громадяни України, які оплачують навчання у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти за себе або члена своєї сім’ї першого ступеня споріднення (батьки, чоловік/дружина, діти, у тому числі усиновлені). Тобто, якщо платник сплачував за своє навчання, навчання дітей або батьків, він може звернутися до органів Державної фіскальної служби для отримання податкової знижки. Для цього йому після закінчення податкового року необхідно подати до 31 грудня декларацію, в якій зазначити суму отриманих доходів та суму коштів, які були сплачені на освітні послуги. Таким чином, отримати відшкодування (податкову знижку) за видатками на освіту, отриману в 2017 календарному році, можна до 31 грудня 2018 року включно. Для отримання податкової знижки за 2018 рік громадяни мають подати декларацію про отримані доходи з 1 січня до 31 грудня 2019 року. Повернення, сплачених за отримання освітніх послуг, коштів відбувається протягом 60 днів у спосіб, зазначений платником у декларації.

             Задля отримання податкової знижки на навчання слід:

        1.  Оплатити навчання та зберегти квитанції для органів Державної фіскальної служби про оплату;

        2.  Отримати від роботодавця довідку про доходи (у разі якщо працююча особа платить податки і оплачує навчання та офіційно оформлена на підприємстві);

        3.  До 31 грудня поточного року заповнити податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік;

        4.  Подати документи на отримання знижки в ДФС за місцем реєстрації та отримати податкову знижку.

             Для отримання податкової знижки до органів ДФС необхідно подати наступні документи:

        - Копію паспорта;

        - Копію довідки про присвоєння податкового номера (крім фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта);

        - Довідку про доходи за формою №3;

        - Копію договору із навчальним закладом (в якому має бути зазначено: хто надає послугу, хто її отримує, яка сума та термін надання освітньої послуги); копії квитанцій (чеків, платіжних доручень) про оплату навчання;

        - Оригінали документів, що підтверджують ступінь споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб);

        - Податкову декларацію про майновий стан і доходи;

        - Заяву із зазначення реквізитів рахунку для перерахування відшкодування.

          Згідно із нормами чинного законодавства приватним підприємцям податкова знижка не надається. Витрати на військову кафедру та інші курси в закладах освіти не враховуються. Також в розрахунок податкової знижки не включаються витрати на навчання за кордоном.».